Опубліковано 21 листопада 2016 року, 12:30

У Дніпрі стартував відкритий чемпіонат області з волейболу серед учасників АТО та волонтерів
У Дніпрі стартував відкритий чемпіонат області з волейболу серед учасників АТО, членів їх родин та волонтерів. За участь у фіналі змагаються дев’ять команд. Нині пройшло вже дві гри. Хто переміг – читайте далі.

Чемпіонат відкрили команди демобілізованих бійців – «Джедаї» та «Містер&КО». Останні перемогли з рахунком 2:1.

У другій зустрічі зіграли льотчики з «Форсажу» та «Зенітники». Рахунок 2:0 на користь «Форсажу».

За першість у чемпіонаті змагаються 9 команд, у кожній по 6-8 учасників. Це бійці, які продовжують нести службу, демобілізовані, волонтери. Серед команд – «Спортліга АТО», «Джедаї», «Містер&КО», «Форсаж», «Метеор» «Дніпро», «Зенітники», «Діапазон» та «Зірка».

Волейболісти гратимуть по суботах та неділях ще три тижні. Дві команди з найкращим результатом поборються за першість у фіналі. Він пройде 6 грудня, у День Збройних Сил країни.

Змагання проходять на базі повітряного командування «Схід» на вул. Артема, 147.


В області стартував відкритий чемпіонат з волейболу


За першість змагаються учасники АТО та волонтери


За своїх чемпіонів вболівають родинами



Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux