Опубліковано 27 грудня 2019 року, 09:32

У Дніпрі реконструювали одну з найстаріших шкіл міста

У Дніпрі реконструювали одну з найстаріших шкіл міста – №9. Підрядники термомодернізували фасад, замінили усі внутрішні комунікації, відремонтували кабінети. Привели до ладу й актову та спортивну зали. Масштабний ремонт – перший в історії закладу, повідомив очільник регіону Олександр Бондаренко.

 «Діти – майбутнє Дніпропетровщини. Саме тому серед наших пріоритетів на найближчі роки – реконструкції дитячих садочків та шкіл області. Прагнемо створити для підростаючого покоління гідні умови для навчання та розвитку,  сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.  – Вже завершилися ремонтні роботи у дніпровській школі №9. Тепер це сучасний навчальний заклад».

Будівля школи№9, що у Дніпрі, давно потребувала оновлення. Адже за свою 85-річну історію заклад не бачив жодного капітального ремонту.

Нині старенька школа перетворилась на сучасний освітній простір. Шкільні кабінети  після реконструкції – теплі та яскраві, а коридори – просторі і світлі. Підрядники відремонтували їдальню, актову та спортивну зали, роздягальні. Для дошкільнят облаштували три ігрові кімнати.

«У школі виконали цілий комплекс робіт. Утеплили фасад, замінили покрівлю, встановили нові вікна і двері. Також модернізували усі внутрішні комунікації. Зробили у закладі нову систему опалення та освітлення», розповів представник підрядної організації Павло Демешко.

У школі №9 навчаються понад 400 дітей.

У Дніпрі реконструювали школу №9

Це – один з найстаріших навчальних закладів міста

Відремонтували коридори та кабінети,..

 замінили покрівлю, вікна та двері

Осучаснили їдальню,..

спортивну та актову зали

У школі навчається понад 400 дітей

Реконструкція – перша за 85-річну історію закладу

Завантажуємо ще