Опубліковано 22 листопада 2019 року, 12:44

У Дніпрі пройшов обласний благодійний студентський бал

Гумки «Love is», яскраві лосини та запальні танці. Повернутися назад у часі вирішили студенти Дніпропетровщини. У стилі 90-х пройшов цьогоріч обласний благодійний студентський бал. Креативними виступами вражали журі команди восьми вишів області. Відкрив танцювальний вечір голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Студенти – це люди, які не бояться експериментів та змін, вони відкриті для усього нового. Тому танцювальний вечір – чудовий привід проявити свою творчість та поспілкуватися одне з одним, сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. Обласний студентський бал проходить вже девятий рік поспіль. Це дуже гарна традиція, яку ми будемо підтримувати і надалі».

Цьогоріч організатори вирішили здивувати глядачів та змінити формат заходу. Тож окрім традиційних виступів пар, на учасників чекав танцювальний батл. Між собою змагалися команди восьми вишів області: Дніпровського національного університету, Дніпропетровського коледжу радіоелектроніки, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Криворізького державного педагогічного університету, Дніпропетровської медичної академії, Дніпровської політехніки, Українського державного хіміко-технологічного університету та університету митної справи та фінансів.

«Тематику вечора завжди обирають самі студенти. Цього разу вони були одностайні – запропонували епоху 90-х. Вирішили показати, що танцювали у різних країнах світу в ті роки», – розповіла начальниця управління департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Любов Кравченко.

До  балу студенти готувалися більше двох місяців. Придумували образи, обирали музику, відпрацьовували рухи.

«Епоха 90-х у мене асоціюється з драйвовістю та  неординарністю. Тому вирішили дивувати цікавими виступами та неочікуваними образами. Багато репетирували та дуже старалися підготувати гарні номери», – розповіла студентка Дніпропетровського коледжу радіоелектроніки Христина Макарова.

Розпочався бал танцювальною «візитівкою». Команди виконали ліричний вальс, енергійну ламбаду та веселу макарену.  Далі учасники показали пародії на кліпи 90-х. Наприкінці вечора – обрали Короля та Королеву балу. Ними стали студенти Криворізького державного педагогічного університету.

 «На бал підготували оригінальний номер у спортивному стилі. Молодь зараз багато цікавиться спортом, вона активна та енергійна – тому танцюємо в образі учасників баскетбольної команди. У нас дуже дружний колектив, тож тренування проходили легко та весело. Отримали дуже багато задоволення», – поділилася студентка Криворізького державного педагогічного університету Анастасія Сокол. 

Під час балу проходив благодійний збір коштів. Молоді вдалося зібрати майже 7,5 тисяч гривень. За них придбають речі першої необхідності для допомоги малюкам, які знаходяться у відділенні патології новонароджених та реанімації. Їх передадуть до Центру матері та дитини ім. проф. М. В. Руднєва.

У Дніпрі пройшов щорічний благодійний студентський бал

Бал відкрив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко

«Студенти – це люди, які не бояться експериментів та змін, вони відкриті для усього нового. Тому танцювальний вечір – чудовий привід проявити свою творчість та поспілкуватися одне з одним», – голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко

Тематика – «90-ті: навколо світу»

«Тематику вечора завжди обирають самі студенти. Цього разу вони були одностайні – запропонували епоху 90-х. Вирішили показати, що танцювали у різних країнах світу в ті роки», – начальниця управління департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Любов Кравченко

 Змагалися команди восьми вишів області

До балу готувалися близько двох місяців

«Вирішили дивувати цікавими виступами та неочікуваними образами. Багато репетирували та дуже старалися підготувати гарні номери», – студентка Дніпропетровського коледжу радіоелектроніки Христина Макарова

Цьогоріч на глядачів чекали сюрпризи

 Розпочався бал танцювальною «візитівкою»

Учасники виконали запальну ламбаду та веселу макарену

Станцювали ліричний вальс

Потім на учасників чекали батли між командами

Оцінювало виступи журі

«На бал підготували оригінальний номер у спортивному стилі. Молодь зараз багато цікавиться спортом, вона активна та енергійна – тому танцюємо в образі учасників баскетбольної команди», - студентка Криворізького державного педагогічного університету Анастасія Сокол

Бал мав благодійну складову

На зібрані кошти придбають кошти для маленьких пацієнтів Центру матері та дитини ім. проф. М. В. Руднєва

Завантажуємо ще