Опубліковано 28 лютого 2020 року, 14:07

У Дніпрі пройде безкоштовний інтенсив для підприємців з інтернет-продажу товарів за кордон

8 годин корисної інформації та консультацій. 13 березня у Дніпропетровській ОДА стартує безкоштовний марафон інтенсивів для малого та середнього бізнесу від «E-Export School від Укрпошти». Про це повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації.

«Запрошуємо підприємців Дніпропетровщини, яким цікава тема інтернет-торгівлі, долучитися до 8-годинного інтенсивну. Це гарна нагода поспілкуватися з експертами, дізнатися про те, як запустити свій бізнес у глобальній мережі та як продавати свої товари онлайн максимально ефективно», - сказали в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської ОДА.

Під час всеукраїнського марафону експортної школи «E-Export School від Укрпошти» відбудеться 24 безкоштовні сесії-інтенсиви у різних містах України. Перший інтенсив проходитиме 13 березня з 9:00 до 17:00 у Дніпропетровській ОДА. Участь безкоштовна, але щоб долучитися, слід заповнити форму реєстрації.

Під час 8-годинної сесії експерти розкажуть про найважливіші юридичні, фінансові, логістичні й маркетингові аспекти для запуску бізнесу та про основні інструменти інтернет-торгівлі на платформах Amazon, Etsy, eBay, Shopify, Joom. Також учасники дізнаються, як оптимізувати роботу з клієнтами та налаштувати процеси доставки й оплати. Серед спікерів – продавці, коучі та тренери у сфері онлайн-торгівлі.

Тренінги проводить Укрпошта за підтримки Офісу з просування експорту та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Деталі – на сайті.

Завантажуємо ще