Опубліковано 30 грудня 2016 року, 17:00

У Дніпрі до новорічних свят прикрасили сквер біля ОДА (ФОТО)
Мільйони різнокольорових вогників сяють у сквері біля Дніпропетровської ОДА. Приходити до цього казкового містечка під час зимових свят – традиція для мешканців та гостей Дніпра. Завітайте за новорічним настроєм і ви. Ілюмінацію вмикатимуть щодня о 16.00 до 19 січня.


Біля ДніпроОДА чарівна атмосфера вдень…


та ввечері.


О 16.00 у сквері за адмінбудівлею…


та перед Дніпропетровською ОДА спалахують мільйони різнокольорових ліхтариків.


Різними кольорами світяться дерева, величезні іграшки, сніжинки, бурульки.


Кожен бажаючий зробити яскраві фото зможе знайти ракурс до смаку в казковому містечку.


Новорічний настрій – забезпечено.


Святкову ілюмінацію вмикають щодня о 16.00. Новорічне казкове містечко радуватиме мешканців та гостей Дніпра до 19 січня.



Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux