Опубліковано
10 квітня 2017
року,
14:30
У Дніпрі АТОвці та волонтери змагалися за першість у нардах (ФОТО)
1590
У футбол грали, у «Мафію» теж. Час нардів. У Дніпрі пройшов турнір для АТОвців та волонтерів. Свою пам'ять, логіку та фарт перевірили з два десятка учасників.
Дошка та шашки.

Час інтелектуальних розваг.

Розвинути увагу та пам'ять,

… а ще перевірити фарт

… зібралися АТОвці області, волонтери.

«Народився та виріс в Узбекистані. Нарди – це наша гра, знайомий з нею ще з дитинства, – розповів АТОвець Дмитро Кім. – Дошку для гри скрізь беру з собою, грали навіть на фронті, коли були вільні хвилини».

З собою АТОвці та волонтери взяли близьких.

«Прийшов пограти у нарди, з собою взяв дружину та двох дітей. Вдома часто граємо, нам подобається», – сказав АТОвець Сергій Островський.

Обіграти дружину не просто. Тетяна Островська грає у нарди вже десять років.

«Спочатку гра здавалася складною, та згодом вона так мене захопила! Вважаю, що перемога – не головне. Важливі позитивні емоції», – каже Тетяна Островська.

Не сумують й діти.

Грають у морський бій.

Таку розвагу для бійців та волонтерів області організувала команда АТОвців #FM+L.

«Дорослі грають у нарди, а їхні діти – у морський бій, – розповів член команди АТОвців #FM+L Олександр Островський. – Наші традиційні розваги не припиняємо. У планах – турнір зі стрільби з лука».

Ініціативу волонтерів підтримують й у ДніпроОДА.

«Реабілітація спортом та іграми – чудова традиція для Дніпропетровщини. ДніпроОДА та волонтери постійно проводять розваги для АТОвців. Вже скоро наші захисники кружлятимуть на бузковому балу», – зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.
Дошка та шашки.

Час інтелектуальних розваг.

Розвинути увагу та пам'ять,

… а ще перевірити фарт

… зібралися АТОвці області, волонтери.

«Народився та виріс в Узбекистані. Нарди – це наша гра, знайомий з нею ще з дитинства, – розповів АТОвець Дмитро Кім. – Дошку для гри скрізь беру з собою, грали навіть на фронті, коли були вільні хвилини».

З собою АТОвці та волонтери взяли близьких.

«Прийшов пограти у нарди, з собою взяв дружину та двох дітей. Вдома часто граємо, нам подобається», – сказав АТОвець Сергій Островський.

Обіграти дружину не просто. Тетяна Островська грає у нарди вже десять років.

«Спочатку гра здавалася складною, та згодом вона так мене захопила! Вважаю, що перемога – не головне. Важливі позитивні емоції», – каже Тетяна Островська.

Не сумують й діти.

Грають у морський бій.

Таку розвагу для бійців та волонтерів області організувала команда АТОвців #FM+L.

«Дорослі грають у нарди, а їхні діти – у морський бій, – розповів член команди АТОвців #FM+L Олександр Островський. – Наші традиційні розваги не припиняємо. У планах – турнір зі стрільби з лука».

Ініціативу волонтерів підтримують й у ДніпроОДА.

«Реабілітація спортом та іграми – чудова традиція для Дніпропетровщини. ДніпроОДА та волонтери постійно проводять розваги для АТОвців. Вже скоро наші захисники кружлятимуть на бузковому балу», – зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво