Опубліковано 29 листопада 2019 року, 15:23

У Царичанській ОТГ відкрили ЦНАП

У Царичанській ОТГ з’явився сучасний центр надання адмінпослуг. Його створили за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Облаштували світле приміщення – зі стильним дизайном, новими меблями та технікою. Відтепер якісні публічні послуги стали доступними для майже 15 тис мешканців територіальної громади. Про це розповіла заступниця директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко.

«Відкрили вже шостий ЦНАП, який облаштували за сприяння Програми «U-LEAD з Європою», – зазначила заступниця директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко. – Приміщення привела до ладу власним коштом громада. З оформленням документів, підготовкою персоналу, придбанням меблів і техніки допомогла Програма «U-LEAD з Європою».

Царичанський центр надання адмінпослуг облаштували у будівлі бібліотеки, що поруч із центральною площею. Це світле та комфортне приміщення. Передбачили й дитячий куточок для малечі.

«У Царичанському ЦНАПі можна отримати 80 різних адмінпослуг – від реєстрації місця проживання до оформлення нерухомості, – сказала Олена Лічманенко. – Облаштували і три віддалених робочих місця у старостинських округах – Бабайківці, Юр’ївці та Прядівці».

Адреса ЦНАПу: смт Царичанка, вул. Театральна, 16г.

Нині на Дніпропетровщині – 54 ЦНАПи та 10 філій.

У Царичанській ОТГ відкрили ЦНАП

Новий центр надання адмінпослуг створили за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»Завантажуємо ще