Опубліковано 10 травня 2017 року, 11:30

Цьогоріч столітні мешканці Дніпропетровщини отримали виплати на 335 тис грн
За перший квартал цього року з обласного бюджету було виділено 335 тисяч гривень на стипендії для 100-літніх мешканців Дніпропетровщини. Як повідомили в департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА, таку допомогу в регіоні отримують 80 людей.

«На Дніпропетровщині мешкають 80 людей, старших за сто років. За поважний вік вони отримують обласні стипендії – 1247 грн на місяць. За перший квартал цього року на таку допомогу з обласного бюджету вже профінансовано 335 тисяч гривень», – розповіли в департаменті.

У департаменті додали, що з цього місяця пенсіонери-довгожителі отримуватимуть вже 1312 гривень на місяць, а з грудня – 1373 гривні.

На доплату столітнім з обласного бюджету цього року виділяють 1,7 мільйона гривень.

Найстаршому довгожителю Дніпропетровщини – 115 років.


Цьогоріч столітні мешканці Дніпропетровщини отримали виплати на 335 тис грн



Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux