Опубліковано
14 квітня 2017
року,
10:30
Цьогоріч на Дніпропетровщині відпочинуть понад 190 тисяч дітей
1551
У 2017 році в таборах та санаторіях відпочинуть понад 190 тисяч дітей Дніпропетровщини. Це більше половини школярів області та всі діти-пільговики, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дітей області відправляємо на відпочинок весь рік, у 2017-му плануємо оздоровити понад 190 тисяч хлопчиків та дівчат. Діти відвідають більш, ніж 900 таборів, санаторіїв і дитячих центрів Дніпропетровщини та всієї України», - розповів Валентин Резніченко.
Оздоровчу кампанію розпочали ще в лютому. У дитячих центрах «Перлина Придніпров’я», «Молода гвардія», «Артек» відпочили вже майже 800 дітей-пільговиків. Це школярі з малозабезпечених родин, переселенці, сироти, діти загиблих бійців АТО. Їх оздоровлюють коштом державного, обласного та місцевих бюджетів.
На Дніпропетровщині мешкає понад 300 тисяч дітей шкільного віку.
Цьогоріч на Дніпропетровщині відпочинуть понад 190 тисяч дітей
«Дітей області відправляємо на відпочинок весь рік, у 2017-му плануємо оздоровити понад 190 тисяч хлопчиків та дівчат. Діти відвідають більш, ніж 900 таборів, санаторіїв і дитячих центрів Дніпропетровщини та всієї України», - розповів Валентин Резніченко.
Оздоровчу кампанію розпочали ще в лютому. У дитячих центрах «Перлина Придніпров’я», «Молода гвардія», «Артек» відпочили вже майже 800 дітей-пільговиків. Це школярі з малозабезпечених родин, переселенці, сироти, діти загиблих бійців АТО. Їх оздоровлюють коштом державного, обласного та місцевих бюджетів.
На Дніпропетровщині мешкає понад 300 тисяч дітей шкільного віку.
Цьогоріч на Дніпропетровщині відпочинуть понад 190 тисяч дітей
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво