Опубліковано
23 жовтня 2017
року,
11:30
Цьогоріч на Дніпропетровщині створили 114 нових ОСББ – Валентин Резніченко
452
З початку року на Дніпропетровщині створили 114 нових об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Найбільше їх у Дніпрі, Кривому Розі та Нікополі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Створення ОСББ – одна із ключових реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенком. Вона відкриває нові можливості для мешканців багатоповерхівок. Зокрема, люди можуть самі вирішувати, скільки грошей щомісяця треба виділяти на електрика, сантехніка, ремонт чи благоустрій території», - зазначив Валентин Резніченко.
В області діють програми, які стимулюють людей до спільного управління та підтримують вже існуючі ОСББ. На ці цілі в поточному році виділено 119 мільйонів гривень з місцевих бюджетів.
Загалом на Дніпропетровщині створено майже 2,8 тисячі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків – найбільше в Україні.
Цьогоріч на Дніпропетровщині створили 114 нових ОСББ
«Створення ОСББ – одна із ключових реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенком. Вона відкриває нові можливості для мешканців багатоповерхівок. Зокрема, люди можуть самі вирішувати, скільки грошей щомісяця треба виділяти на електрика, сантехніка, ремонт чи благоустрій території», - зазначив Валентин Резніченко.
В області діють програми, які стимулюють людей до спільного управління та підтримують вже існуючі ОСББ. На ці цілі в поточному році виділено 119 мільйонів гривень з місцевих бюджетів.
Загалом на Дніпропетровщині створено майже 2,8 тисячі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків – найбільше в Україні.
Цьогоріч на Дніпропетровщині створили 114 нових ОСББ
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво