Опубліковано 17 серпня 2016 року, 09:30

Цьогоріч медики «швидкої» врятували від гострих інфарктів понад 300 мешканців Дніпропетровщини
На Дніпропетровщині пацієнтів із гострими інфарктами рятують ще на шляху до лікарні. Медики «швидкої» мають спеціальні медикаменти для розчинення тромбу. Цьогоріч вони допомогли 320 мешканцям області, кажуть у департаменті охорони здоров’я ОДА.

Цьогоріч на лікування пацієнтів із хворобами серця з обласного бюджету передбачили 24 мільйони гривень. У тому числі, на ці кошти придбали й медикаменти для тромболізісу – розчинення тромбу при гострих інфарктах.

«Вартість одного такого препарату сягає 20 тисяч гривень, та пацієнтам його вводять безкоштовно. Такі медикаменти мають при собі всі бригади «швидкої». Цьогоріч вони допомогли вже 320 пацієнтам», – кажуть у департаменті охорони здоров’я ОДА.

Тромболізіс ефективний у перші шість годин з моменту серцевого нападу, тож медики закликають при перших проявах недугу викликати швидку.

«Чим раніше людині нададуть кваліфіковану допомогу – тим більше шансів на одужання та повноцінне життя», – зазначають у департаменті.

Минулоріч у регіоні провели близько 700 таких ін’єкцій.


Цьогоріч медики «швидкої» врятували від гострих інфарктів понад 300 мешканців Дніпропетровщини
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux