Опубліковано 22 квітня 2016 року, 09:30

Тиша має бути в лісі: мешканців Дніпропетровщини закликають не шуміти під час відпочинку на природі
В українських лісах «сезон тиші». Полювати, рубати дрова для вогнища, газувати на машині або заводити моторний човен – заборонено. Шум може зашкодити тваринам в період масового розмноження. Поводитися тихіше мешканців області закликають в департаменті екології та природних ресурсів ОДА. Порушників штрафуватимуть.

«Сезон тиші» триватиме до середини червня. Це визначено Законом України «Про тваринний світ».

«У цей період у лісах заборонені будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою. Серед них – санітарні рубки лісу, пальба, вибухові роботи, феєрверки, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах, використання моторних маломірних суден», – йдеться у Законі.

Щоб виявити порушників, лісники, правоохоронці, працівники реєстру судоплавців України та екоінспекції проводять рейди у лісах. На надто шумних відпочивальників чекає штраф. За кожне порушення доведеться сплатити близько ста гривень.


Тиша має бути в лісі: мешканців Дніпропетровщини закликають не шуміти під час відпочинку на природі
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux