Опубліковано
17 березня 2015
року,
14:12
Спроби розхитати соціальну ситуацію на Дніпропетровщині марні, - речник ОДА
6652
Ситуація з громадською безпекою в області досить спокійна і контрольована. Міліція та служба безпеки України жорстко присікають всі спроби розхитати соціальну ситуацію в регіоні.
Про це під час брифінгу заявила речник Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Кальянова.
Вона повідомила, що одним з основних напрямків діяльності міліції залишається боротьба з незаконним обігом і зберіганням зброї. Ця постійна операція отримала неформальну назву «Трал», яка відображає суть дій правоохоронців.
«Працівники міліції перевіряють не тільки автотранспорт, але і пішоходів, тому що, наприклад, у Кривому Розі нещодавно був затриманий чоловік, який йшов по вулиці з автоматом Калашникова просто в продуктовому пакеті, - розповіла речник ОДА. - Тому обласне керівництво просить всіх жителів області поставитися з розумінням до огляду автомобіля або прохань показати вміст об'ємних сумок».
Вона додала, що служба безпеки України в області продовжує відстежувати появу різного роду «громадських» - а насправді підривних - груп, що фінансуються з Росії чи окупованих територій.
«Такі групи і надалі будуть оперативно виявлятися, а їх діяльність - жорстко припинятися», - наголосила Олена Кальянова.
Обласна прокуратура продовжує розслідування справ проти корупціонерів та організаторів розгону Дніпропетровського Майдану. Зокрема, до суду вже віддано справу скандального судді Решетняка, який виносив обвинувальні вироки активістам Майдану.
![](/storage/app/media/news/_1_15150150385880-5ADE.jpg)
Про це під час брифінгу заявила речник Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Кальянова.
Вона повідомила, що одним з основних напрямків діяльності міліції залишається боротьба з незаконним обігом і зберіганням зброї. Ця постійна операція отримала неформальну назву «Трал», яка відображає суть дій правоохоронців.
«Працівники міліції перевіряють не тільки автотранспорт, але і пішоходів, тому що, наприклад, у Кривому Розі нещодавно був затриманий чоловік, який йшов по вулиці з автоматом Калашникова просто в продуктовому пакеті, - розповіла речник ОДА. - Тому обласне керівництво просить всіх жителів області поставитися з розумінням до огляду автомобіля або прохань показати вміст об'ємних сумок».
Вона додала, що служба безпеки України в області продовжує відстежувати появу різного роду «громадських» - а насправді підривних - груп, що фінансуються з Росії чи окупованих територій.
«Такі групи і надалі будуть оперативно виявлятися, а їх діяльність - жорстко припинятися», - наголосила Олена Кальянова.
Обласна прокуратура продовжує розслідування справ проти корупціонерів та організаторів розгону Дніпропетровського Майдану. Зокрема, до суду вже віддано справу скандального судді Решетняка, який виносив обвинувальні вироки активістам Майдану.
![](/storage/app/media/news/_1_15150150385880-5ADE.jpg)
![](/storage/app/media/news/_1_15150150385881-2B82.jpg)
Завантажуємо ще