Опубліковано
04 червня 2015
року,
10:12
Спортсменка з Дніпропетровщини стане учасницею Олімпійських Ігор
6272
Учениця Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності Наталія Кальниш стане учасницею Олімпійських Ігор, які пройдуть у Ріо-де-Жанейро в 2016 році. Право представляти Дніпропетровщину на таких змаганнях спортсменка виборола на Кубку світу з кульової стрільби. Там вона посіла VІ місце, виконуючи вправу МВ-5. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.
Кубок світу з кульової стрільби проходив у Мюнхені (Німеччина) з 26 травня по 2 червня. У змаганнях взяли участь понад 450 спортсменів із 40 країн світу. Збірну України представляли 21 спортсмен, троє з них – з Дніпропетровської області.
Довідка:
Для забезпечення підготовки спортсменів з кульової стрільби в області працює 55 тренерів, які навчають майже 3,5 тис. спортсменів.
Кубок світу з кульової стрільби проходив у Мюнхені (Німеччина) з 26 травня по 2 червня. У змаганнях взяли участь понад 450 спортсменів із 40 країн світу. Збірну України представляли 21 спортсмен, троє з них – з Дніпропетровської області.
Довідка:
Для забезпечення підготовки спортсменів з кульової стрільби в області працює 55 тренерів, які навчають майже 3,5 тис. спортсменів.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво