Опубліковано 12 грудня 2019 року, 12:25

Спортсмени Дніпропетровщини здобули три медалі на Перших європейських сільських іграх

Команда Слобожанської ОТГ виборола призові місця на Перших європейських сільських спортивних іграх. Змагання пройшли у місті Берегове на Закарпатті. Спортсмени Дніпропетровщини здобули медалі різного ґатунку у настільному тенісі та шашках. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Спортсмени Дніпропетровщини демонструють гарні результати на турнірах різних рівнів. Нещодавно потішила команда Слобожанської ОТГ. Хлопці та дівчата гідно презентували область на міжнародних змаганнях громад, що пройшли на Закарпатті», – розповіли в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

До Перших європейських сільських спортивних ігор долучилися команди громад України, Молдови, Румунії та Угорщини.

Здобутки спортсменів Дніпропетровщини – 1-е та 3-є місця у настільному тенісі. Їх посіли Владислав Ратушняк та Юлія Ільченко. «Срібло» у шашках виборола Катерина Глущенко.

«Фізкультура і спорт – запорука здоров’я та омолодження мешканців регіону. Для селян організовуємо змагання у 17 видах спорту. Тільки у 2019-му провели 630 таких турнірів», – сказав голова Дніпропетровської обласної організації всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Микола Берест.

На Перших європейських сільських спортивних іграх учасники змагалися у п’яти видах: волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шашках та шахах.

Завантажуємо ще