Опубліковано 19 листопада 2019 року, 10:48

Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 10 медалей на Чемпіонаті світу з легкої атлетики

3 золотих, 2 срібних та 5 бронзових. 10 медалей взяли легкоатлети Дніпропетровщини на Чемпіонаті світу серед  спортсменів  з  ураженнями  опорно-рухового  апарату, вадами  зору  та інтелекту. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту облдержадміністрації.

«До складу національної збірної команди увійшло 8 спортсменів  Дніпропетровської області. Вони не лише здобули 10 високих нагород, а й встановили кілька рекордів», – зазначили в управлінні.

Два рекорди світу та стільки ж – Європи встановила Зоя Овсій. Вона метала  булаву та диск.

Анастасія Москаленко встановила по одному рекорду світу та Європи. Спортсменка спеціалізується на штовханні ядра та метанні булави.

До національної збірної на змаганнях увійшли 37 спортсменів. Команда здобула  27  високих нагород: 11 золотих, по 8 – срібних та бронзових. У загальнокомандному заліку Україна посіла 5 місце серед 117 країн.

Чемпіонат світу з легкої атлетики серед  спортсменів  з  ураженнями  опорно-рухового  апарату, вадами  зору  та інтелекту приймало м. Дубай, що в Об’єднаних Арабських Еміратах. До нього приєдналися 1365 спортсменів. Вони змагалися за 272 комплекти нагород.