Опубліковано
26 серпня 2016
року,
16:00
Солонянська об’єднана громада отримала нову комунальну техніку
3301
Нову спеціалізовану машину для збирання та вивезення сміття отримала Солонянська об’єднана громада. Це одна з 7 машин, які облдержадміністрація придбала для громад Дніпропетровщини цього року.
«Облдержадміністрація щороку допомагає територіям оновлювати спеціалізований автопарк комунальної техніки. Наразі передаємо сучасні машини для збору та вивезення сміття. Пріоритет – новоствореним об’єднаним громадам. Це наша підтримка тим, хто йде шляхом децентралізації», - наголосив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.
Новий сміттєвоз оснащений всім необхідним. Має сучасну систему завантаження відходів, миюче обладнання, зручну кабіну для водія. Оснащений автомобіль круїз контролем, камерою заднього виду, яка передає зображення на дисплей в кабіну водія.
«Ми утворили Солонянську об’єднану громаду на початку цього року. На балансі маємо 2 сміттєвози, один з них 5 років тому отримували за обласною програмою від ОДА. Однак їх наразі не вистачає. Ще маємо 3 села, де не налагоджений вивіз сміття. Саме туди й плануємо направити нову машину», - розповів голова об’єднаної громади Михайло Копєйка.
Загалом цьогоріч облдержадміністрація придбала 7 спеціалізованих машин для вивозу сміття. 5 з них вже передали у Жовті Води, Солонянську об’єднану громаду у Томаківський район та місту Кам’янське. Ще 2 передадуть найближчим часом.
Солонянська об’єднана громада отримала нову комунальну техніку
«Облдержадміністрація щороку допомагає територіям оновлювати спеціалізований автопарк комунальної техніки. Наразі передаємо сучасні машини для збору та вивезення сміття. Пріоритет – новоствореним об’єднаним громадам. Це наша підтримка тим, хто йде шляхом децентралізації», - наголосив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.
Новий сміттєвоз оснащений всім необхідним. Має сучасну систему завантаження відходів, миюче обладнання, зручну кабіну для водія. Оснащений автомобіль круїз контролем, камерою заднього виду, яка передає зображення на дисплей в кабіну водія.
«Ми утворили Солонянську об’єднану громаду на початку цього року. На балансі маємо 2 сміттєвози, один з них 5 років тому отримували за обласною програмою від ОДА. Однак їх наразі не вистачає. Ще маємо 3 села, де не налагоджений вивіз сміття. Саме туди й плануємо направити нову машину», - розповів голова об’єднаної громади Михайло Копєйка.
Загалом цьогоріч облдержадміністрація придбала 7 спеціалізованих машин для вивозу сміття. 5 з них вже передали у Жовті Води, Солонянську об’єднану громаду у Томаківський район та місту Кам’янське. Ще 2 передадуть найближчим часом.
Солонянська об’єднана громада отримала нову комунальну техніку
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво