Опубліковано 11 березня 2019 року, 14:30

Сім громад Дніпропетровщини підписали меморандуми з європейцями про створення належних ЦНАПІв

У Васильківській, Покровській, Солонянській, Томаківській і Царичанській об’єднаних громадах незабаром запрацюють нові ЦНАПи. У Покрові Центр надання адмінпослуг модернізують, а в Межівській ОТГ курсуватиме мобільний ЦНАП. Допоможе в цьому Програма «U-LEAD з Європою». Початок партнерства затвердили меморандумами.  

 Громади можуть розраховувати на комплексну підтримку європейців. Це консультаційна допомога, нові меблі, офісна техніка, програмне забезпечення.

Крім того, майбутні працівники ЦНАПів та лідери громад пройдуть курс навчання, розроблений шведськими й українськими експертами.

Загалом протягом дев’яти місяців у громадах України буде створено чи модернізовано 122 ЦНАПи. До якісних адмінпослуг отримають доступ більше 2 млн. українців.

Програма розрахована до 2020 року. За цей час підтримку отримають до 600 Центрів надання адмінпослуг України. Бюджет проекту – майже 30 млн євро.

Долучитися до конкурсу можуть села, селища та міста з кількістю мешканців від 5 до 50 тисяч.

Програма «U-LEAD з Європою», яку фінансують країни ЄС, підтримує реформу децентралізації в Україні й надає регіонам міжнародну технічну допомогу.

Належний ЦНАП – це такий інтегрований офіс, у якому громадянам надають всі необхідні адміністративні послуги у комфортних умовах.

Завантажуємо ще