Опубліковано
15 квітня 2016
року,
11:30
Руйнуючи стереотипи: в Дніпропетровській ОДА презентували книгу відомого блогера
4178
Щирі посмішки, захоплюючі розповіді, гучні аплодисменти та довжелезна черга за автографами – в ОДА відбулась презентація книги відомого блогера Павла Паштета Белянського. На зустріч з письменником завітало понад 200 шанувальників його творчості.
Дніпропетровськ став другим містом після Києва, до якого завітав блогер зі своєю збіркою. Його книга – 34 оповідання. Зовсім різні розповіді про несхожих людей. В історіях Павла кожен знайде щось своє: сум, радість, біль втрати, щасливі спогади. Збірка дозволяє відчути різноманітні емоції, поглянути на життя з іншої сторони, усвідомити його багатогранність та цінність.
«Кожного дня я зустрічаю різних людей, чую історії з їхнього життя. Коли починав вести блог – просто хотів виговоритися, виплеснути емоції через розповідь. Я навіть не уявляв, що він стане популярним», - розповів письменник.
На Дніпропетровщині знайшлося чимало прихильників творчості Паштета. На презентацію до ОДА завітало понад дві сотні поціновувачів сучасного мистецтва. Гості дізнались чимало цікавого про творчий шлях автора, послухали деякі з його оповідань, поставили питання. Кожен зміг отримати автограф письменника, придбати книгу та зробити фото на згадку. Щира, відверта та тепла – саме така атмосфера панувала в просторій залі, де раніше збиралися лише чиновники.
«Я жив у Дніпропетровську десь 10 років тому. Працював кореспондентом. У ті часи потрапити до адміністрації було надзвичайно важко. Здається, легше було в космос злітати. Я і не сподівався, що колись буду стояти тут перед такою кількістю людей, тримаючи власну книгу», - із щасливою посмішкою розказав блогер.
«Вперше в стінах облдержадміністрації проходить презентація книги. Кілька років тому ніхто навіть не уявляв, що в цій будівлі організують такий захід. Ми змінюємо дух ОДА. Семінари для підприємців, виставки картин та фоторобіт, сьогодні – зустріч із блогером. Ми доводимо, що адміністрація відкрита для людей», - зазначив радник голови ОДА Юрій Голик.
Живе спілкування, захоплюючі розповіді та гучні аплодисменти, які лунали не раз – так пройшов вечір в компанії київського письменника. В Дніпропетровській ОДА руйнують стереотипи.
Блогер Павло Паштет Белянський презентував свою першу книгу в Дніпропетровській ОДА.

Юрій Голик: «На презентацію могли завітати всі охочі. Ми доводимо, що адміністрація відкрита для людей».

34 оповідання з дебютної збірки письменника нікого не залишать байдужим.

Екземпляр своєї книги з автографом блогер передав до бібліотеки Центру допомоги учасникам АТО.

На презентації автор зачитав деякі зі своїх творів.

У залі лунали гучні оплески.

На обличчях людей – щасливі посмішки.

Атмосфера в Дніпропетровській ОДА була дружньою та теплою.

Підтримати Паштета прийшли його батьки.

З бажаючих взяти автограф вишикувалась довга черга.

Приємне спілкування з автором оцінив кожен прихильник його творчості.
Дніпропетровськ став другим містом після Києва, до якого завітав блогер зі своєю збіркою. Його книга – 34 оповідання. Зовсім різні розповіді про несхожих людей. В історіях Павла кожен знайде щось своє: сум, радість, біль втрати, щасливі спогади. Збірка дозволяє відчути різноманітні емоції, поглянути на життя з іншої сторони, усвідомити його багатогранність та цінність.
«Кожного дня я зустрічаю різних людей, чую історії з їхнього життя. Коли починав вести блог – просто хотів виговоритися, виплеснути емоції через розповідь. Я навіть не уявляв, що він стане популярним», - розповів письменник.
На Дніпропетровщині знайшлося чимало прихильників творчості Паштета. На презентацію до ОДА завітало понад дві сотні поціновувачів сучасного мистецтва. Гості дізнались чимало цікавого про творчий шлях автора, послухали деякі з його оповідань, поставили питання. Кожен зміг отримати автограф письменника, придбати книгу та зробити фото на згадку. Щира, відверта та тепла – саме така атмосфера панувала в просторій залі, де раніше збиралися лише чиновники.
«Я жив у Дніпропетровську десь 10 років тому. Працював кореспондентом. У ті часи потрапити до адміністрації було надзвичайно важко. Здається, легше було в космос злітати. Я і не сподівався, що колись буду стояти тут перед такою кількістю людей, тримаючи власну книгу», - із щасливою посмішкою розказав блогер.
«Вперше в стінах облдержадміністрації проходить презентація книги. Кілька років тому ніхто навіть не уявляв, що в цій будівлі організують такий захід. Ми змінюємо дух ОДА. Семінари для підприємців, виставки картин та фоторобіт, сьогодні – зустріч із блогером. Ми доводимо, що адміністрація відкрита для людей», - зазначив радник голови ОДА Юрій Голик.
Живе спілкування, захоплюючі розповіді та гучні аплодисменти, які лунали не раз – так пройшов вечір в компанії київського письменника. В Дніпропетровській ОДА руйнують стереотипи.
Блогер Павло Паштет Белянський презентував свою першу книгу в Дніпропетровській ОДА.

Юрій Голик: «На презентацію могли завітати всі охочі. Ми доводимо, що адміністрація відкрита для людей».

34 оповідання з дебютної збірки письменника нікого не залишать байдужим.

Екземпляр своєї книги з автографом блогер передав до бібліотеки Центру допомоги учасникам АТО.

На презентації автор зачитав деякі зі своїх творів.

У залі лунали гучні оплески.

На обличчях людей – щасливі посмішки.

Атмосфера в Дніпропетровській ОДА була дружньою та теплою.

Підтримати Паштета прийшли його батьки.

З бажаючих взяти автограф вишикувалась довга черга.

Приємне спілкування з автором оцінив кожен прихильник його творчості.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво