Кому громадські організації повинні звітувати про свою діяльність та фінанси, як це правильно робити та взаємодіяти із фіскальними органами – ці питання обговорювалися на черговому засіданні клубу «DNIPRO Live», яке пройшло в ДніпроОДА.
Учасники дискусійного клубу зібралися в конференц-залі ДніпроОДА.
Голова Дніпропетровського територіального відділення Союзу аудиторів України Михайло Крапивко виступив головним спікером. Активіст підготував для учасників засідання диски з презентаціями та матеріалами його сьогоднішньої лекції. Він зауважив, що представники громадськості мають досвід безпосередньо у публічній діяльності, відстоюванні інтересів суспільства, але далеко не всі знають, як правильно вести фінансові справи своїх організацій.
«Прозорість фінансів громадських організацій є умовою формування найважливішого на сьогодні капіталу – капіталу довіри», – наголосив він.
Член громадської ради Клавдія Крещук поділилася своїми враженнями.
«Мені, як керівнику, теж корисно розуміти і розбиратися у фінансових справах своєї організації. Тому, безперечно, важливо послухати інформацію на цю тему», – сказала вона.
Калюжний Юрій Геннадійович – офіційний представник правозахисної організації «Луганська правозахисна група»: «Мені, як правозахиснику, дуже цікаво спілкуватися з професіоналами, розвиватися і в напрямку фінансової звітності. В подальшому зможу надавати практичні консультації і з цього питання».
Наступне засідання клубу «DNIPRO Live» за місяць