Приєднання Фінляндії до PURL і будівництво укриттів в Україні: Президент зустрівся з Петтері Орпо

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Фінляндії Петтері Орпо.

Глава держави подякував за оголошений минулого тижня 30-й оборонний пакет на 52 млн євро та всю надану Україні підтримку.

Президент також подякував за приєднання Фінляндії до ініціативи PURL та її внесок у розмірі 100 млн євро. Крім того, Україна розраховує на подальшу співпрацю в межах інструменту SAFE для закупівлі ракет великої дальності, безпілотників та артилерійських боєприпасів.

Володимир Зеленський поінформував про наслідки російських атак на українську енергетику. Сторони говорили про потреби у відновленні відповідних потужностей та внески у Фонд підтримки енергетики України.

Також обговорили збільшення кількості укриттів і лідерство Фінляндії у відповідній коаліції. Президент наголосив, що важливо якомога швидше будувати й ремонтувати укриття, які є критично важливими на тлі посилення російських атак перед початком зими.

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux