Опубліковано
04 червня 2015
року,
09:30
Протягом останніх двох місяців Дніпропетровщина прийняла близько 30 іноземних делегацій
6273
Зміцнення міжнародних зв’язків залишається одним із пріоритетних напрямків роботи керівництва Дніпропетровської облдержадміністрації. Так, протягом останніх двох місяців Дніпропетровщина прийняла близько 30 іноземних делегацій, з них лише у травні – 16. Про це повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації.
Під час більшості зустрічей обговорювалися питання підтримки переселенців. Зокрема, забезпечення їх житлом, надання соціальної та психологічної допомоги. З цією метою регіон відвідали представники Програми розвитку державно-приватного партнерства Агентства США, німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, ОБСЄ, Save the Children, УВКБ ООН.
Під час решти зустрічей розглядалися питання політичного та демократичного розвитку, співпраці Дніпропетровщини з іноземними партнерами, протидії торгівлі людьми та інші.
Під час більшості зустрічей обговорювалися питання підтримки переселенців. Зокрема, забезпечення їх житлом, надання соціальної та психологічної допомоги. З цією метою регіон відвідали представники Програми розвитку державно-приватного партнерства Агентства США, німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, ОБСЄ, Save the Children, УВКБ ООН.
Під час решти зустрічей розглядалися питання політичного та демократичного розвитку, співпраці Дніпропетровщини з іноземними партнерами, протидії торгівлі людьми та інші.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво