Опубліковано 04 червня 2015 року, 09:30

Протягом останніх двох місяців Дніпропетровщина прийняла близько 30 іноземних делегацій
Зміцнення міжнародних зв’язків залишається одним із пріоритетних напрямків роботи керівництва Дніпропетровської облдержадміністрації. Так, протягом останніх двох місяців Дніпропетровщина прийняла близько 30 іноземних делегацій, з них лише у травні – 16. Про це повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації.
Під час більшості зустрічей обговорювалися питання підтримки переселенців. Зокрема, забезпечення їх житлом, надання соціальної та психологічної допомоги. З цією метою регіон відвідали представники Програми розвитку державно-приватного партнерства Агентства США, німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, ОБСЄ, Save the Children, УВКБ ООН.
Під час решти зустрічей розглядалися питання політичного та демократичного розвитку, співпраці Дніпропетровщини з іноземними партнерами, протидії торгівлі людьми та інші.
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux