Опубліковано
27 січня 2015
року,
14:26
Придніпровська ТЕС дбатиме про екологічний стан довкілля
6819
Таких домовленостей було досягнуто шляхом підписання Меморандуму між Дніпропетровською облдержадміністрацією, Громадською екологічною радою регіону та підприємством ПАТ ДТЕК «Придніпровська ТЕС».
«Це перше підприємство, з яким укладено такий Меморандум, але не останнє. Ми тільки розпочинаємо цей процес. Крок за кроком до відповідального ведення бізнесу приєднуватимуться й інші організації», – сказав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник.
За умовами Меморандуму Придніпровська ТЕС бере на себе фінансові зобов’язання та впродовж 2015-2016 років гарантує реалізацію природоохоронних заходів на загальну суму понад 46 млн грн.
«Даний Меморандум – це один з важливих кроків у налагодженні діалогу між облдержадміністрацією та бізнесом. Не дивлячись на складну ситуацію в країні, у тому числі й в енергетиці, ми не зупиняємось на досягнутому, у планах – модернізація обладнання, реалізація екологічних проектів», – сказав генеральний директор ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» Олег Сімченко.
Нагадаємо, що у липні минулого року Придніпровська ТЕС отримала «Чорну мітку» від громадськості та обласної влади, а також суворе попередження та конкретні вимоги щодо припинення несанкціонованих викидів в атмосферу. Діяльність підприємства призвела до погіршення екологічного стану та створення небезпеки для життя та здоров’я людей.
На базі Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації – підрозділу, що забезпечує реалізацію державної політики в галузі охорони довкілля, було створено платформу для конструктивного діалогу між громадськістю, владою та одним з найбільших підприємств-забруднювачів області. Упродовж трьох місяців проведено низку робочих нарад з питань дотримання природоохоронного законодавства на «Придніпровській ТЕС» за участю представників обласної Громадської екологічної ради. Підписання Меморандуму стало практичним підсумком роботи у цьому напрямку.
«Підписання Меморандуму – це тільки початок, адже ми не просто підписуємо зобов’язання сторін, а відкриваємо майданчик для спілкування між владою, бізнесом та громадськістю, – сказав голова обласної Громадської екологічної ради Олексій Ангурець.
![](/storage/app/media/news/_1_15150156032740-7AD0.jpg)
«Це перше підприємство, з яким укладено такий Меморандум, але не останнє. Ми тільки розпочинаємо цей процес. Крок за кроком до відповідального ведення бізнесу приєднуватимуться й інші організації», – сказав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник.
За умовами Меморандуму Придніпровська ТЕС бере на себе фінансові зобов’язання та впродовж 2015-2016 років гарантує реалізацію природоохоронних заходів на загальну суму понад 46 млн грн.
«Даний Меморандум – це один з важливих кроків у налагодженні діалогу між облдержадміністрацією та бізнесом. Не дивлячись на складну ситуацію в країні, у тому числі й в енергетиці, ми не зупиняємось на досягнутому, у планах – модернізація обладнання, реалізація екологічних проектів», – сказав генеральний директор ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» Олег Сімченко.
Нагадаємо, що у липні минулого року Придніпровська ТЕС отримала «Чорну мітку» від громадськості та обласної влади, а також суворе попередження та конкретні вимоги щодо припинення несанкціонованих викидів в атмосферу. Діяльність підприємства призвела до погіршення екологічного стану та створення небезпеки для життя та здоров’я людей.
На базі Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації – підрозділу, що забезпечує реалізацію державної політики в галузі охорони довкілля, було створено платформу для конструктивного діалогу між громадськістю, владою та одним з найбільших підприємств-забруднювачів області. Упродовж трьох місяців проведено низку робочих нарад з питань дотримання природоохоронного законодавства на «Придніпровській ТЕС» за участю представників обласної Громадської екологічної ради. Підписання Меморандуму стало практичним підсумком роботи у цьому напрямку.
«Підписання Меморандуму – це тільки початок, адже ми не просто підписуємо зобов’язання сторін, а відкриваємо майданчик для спілкування між владою, бізнесом та громадськістю, – сказав голова обласної Громадської екологічної ради Олексій Ангурець.
![](/storage/app/media/news/_1_15150156032740-7AD0.jpg)
![](/storage/app/media/news/_1_15150156032742-45EE.jpg)
Завантажуємо ще