Опубліковано
29 грудня 2016
року,
11:30
Правильно реагувати в стресових ситуаціях навчають працівників ЦНАПів Дніпропетровщини
2320
Як поводитися в конфліктних ситуаціях, бути стійким до стресу та завжди зберігати спокій і рівновагу. Цьому навчатимуть всіх працівників центрів надання адміністративних послуг Дніпропетровщини. Перший дводенний тренінг від провідних психологів вже відвідали 19 адміністраторів ЦНАПів. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.
Про роботу з надто емоційними відвідувачами, вихід з конфліктної ситуації та правильний підхід до роботи. 19 адміністраторів центрів надання адмінпослуг першими пройшли спецтренінг зі стресостійкості.
«Під час занять ми відпрацьовували методики зняття стресу та схему поведінки з конфліктними клієнтами. Ситуації бувають різні, однак адміністратор ЦНАПу завжди має бути спокійним та допомагати людям. Для цього інколи доводиться бути справжнім психологом. Я вперше на такому тренінгу. Дізнався багато нового. Переконаний, такі заняття потрібні всім працівникам адмінцентрів», - зазначив керівник Синельниківського ЦНАПу Олег Корнєв, який взяв участь в першому тренінгу від ДніпроОДА.
Під час занять розбирали складні випадки роботи з відвідувачами, тренувалися не переймати на себе гнів. Перший день роботи присвятили теоретичним знанням та відпрацюванню дихальних і фізичних вправ для зняття стресу. На другий день працювали у групах, хтось виконував роль незадоволеного клієнта, інші – шукали шляхи виходу зі складної ситуації.
«Люди приходять до ЦНАПів за державними послугами. Працівники центрів – обличчя держави. Вони мають бути ввічливими, спокійними та готовими допомогти. Однак ситуації бувають різними, і відвідувачі теж, тому ДніпроОДА проводить для фахівців ЦНАПів спеціальні тренінги. До кінця 2017 року їх відвідають працівники всіх центрів», - зазначили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.
Наступний тренінг запланований на кінець січня. З лютого і до кінця 2017-го заняття проводитимуться двічі на місяць. Загалом їх відвідають понад 250 працівників ЦНАПів.
Перший дводенний тренінг від провідних психологів вже відвідали 19 адміністраторів ЦНАПів.

Вчилися правильно виходити з конфліктної ситуації.

Працювали в парах.

Слухали лекції від провідних психологів.

Вчилися знімати стрес.

Наступний тренінг вже наприкінці січня 2017 року.
Про роботу з надто емоційними відвідувачами, вихід з конфліктної ситуації та правильний підхід до роботи. 19 адміністраторів центрів надання адмінпослуг першими пройшли спецтренінг зі стресостійкості.
«Під час занять ми відпрацьовували методики зняття стресу та схему поведінки з конфліктними клієнтами. Ситуації бувають різні, однак адміністратор ЦНАПу завжди має бути спокійним та допомагати людям. Для цього інколи доводиться бути справжнім психологом. Я вперше на такому тренінгу. Дізнався багато нового. Переконаний, такі заняття потрібні всім працівникам адмінцентрів», - зазначив керівник Синельниківського ЦНАПу Олег Корнєв, який взяв участь в першому тренінгу від ДніпроОДА.
Під час занять розбирали складні випадки роботи з відвідувачами, тренувалися не переймати на себе гнів. Перший день роботи присвятили теоретичним знанням та відпрацюванню дихальних і фізичних вправ для зняття стресу. На другий день працювали у групах, хтось виконував роль незадоволеного клієнта, інші – шукали шляхи виходу зі складної ситуації.
«Люди приходять до ЦНАПів за державними послугами. Працівники центрів – обличчя держави. Вони мають бути ввічливими, спокійними та готовими допомогти. Однак ситуації бувають різними, і відвідувачі теж, тому ДніпроОДА проводить для фахівців ЦНАПів спеціальні тренінги. До кінця 2017 року їх відвідають працівники всіх центрів», - зазначили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.
Наступний тренінг запланований на кінець січня. З лютого і до кінця 2017-го заняття проводитимуться двічі на місяць. Загалом їх відвідають понад 250 працівників ЦНАПів.
Перший дводенний тренінг від провідних психологів вже відвідали 19 адміністраторів ЦНАПів.

Вчилися правильно виходити з конфліктної ситуації.

Працювали в парах.

Слухали лекції від провідних психологів.

Вчилися знімати стрес.

Наступний тренінг вже наприкінці січня 2017 року.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво