Опубліковано
13 квітня 2017
року,
15:00
Працівники ЦНАПів Дніпропетровщини дарують відвідувачам паски до Великодня
1557
У 38 Центрах надання адміністративних послуг Дніпропетровщини влаштували акцію «Привітай з Великоднем відвідувачів». Кожному відвідувачу адміністратори разом із оформленими документами дарують паску та вітальну листівку. Дводенну передсвяткову акцію ініціював департамент економічного розвитку ДніпроОДА.
ЦНАП у селищі Слобожанському одним із перших приєднався до акції. Сьогодні запаслися пасками для відвідувачів…..

… а приміщення тематично прикрасили.

Разом із оформленими документами, адміністратори дарують відвідувачам паску.

«Я часто звертаюся до цього ЦНАПу. Сьогодні мала прийти за довідкою, а разом з нею отримала ще й паску. Буду пригощати онуків. Дуже приємна і радісна атмосфера тут напередодні свят», - поділася мешканка Слобожанського Людмила Лапіна.

Адміністратори Слобожанського ЦНАПу кажуть: пасок вистачить на всіх. Та якщо треба буде ще – швидко замовлять.

«Це перевірені паски - самі часто їх замовляємо. Хотілося зробити щось приємне до свят своїм відвідувачам. Тому вирішили так їх привітати», - каже адміністратор Ольга Соловйова.

До акції «Привітай з Великоднем відвідувачів» долучилися 38 ЦНАПів області.

У Кам’янському декорували крашанки.

А в Межівському районі дарували відвідувачам тематичні поробки, які зробили діти.

«Ініціатором таких привітань стала ДніпроОДА. Ми запропонували керівникам ЦНАПів області привітати відвідувачів. Здебільшого вирішили дарувати листівки чи тематичні поробки, а приміщення святково прикрасити. Сьогодні мені надіслали багато фотографій. Приємно бачити здивовані обличчя відвідувачів та святково прибрані зали. Вітатимуть відвідувачів 2 дні», - розповіла заступник начальника управління департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Олена Лічманенко.
ЦНАП у селищі Слобожанському одним із перших приєднався до акції. Сьогодні запаслися пасками для відвідувачів…..

… а приміщення тематично прикрасили.

Разом із оформленими документами, адміністратори дарують відвідувачам паску.

«Я часто звертаюся до цього ЦНАПу. Сьогодні мала прийти за довідкою, а разом з нею отримала ще й паску. Буду пригощати онуків. Дуже приємна і радісна атмосфера тут напередодні свят», - поділася мешканка Слобожанського Людмила Лапіна.

Адміністратори Слобожанського ЦНАПу кажуть: пасок вистачить на всіх. Та якщо треба буде ще – швидко замовлять.

«Це перевірені паски - самі часто їх замовляємо. Хотілося зробити щось приємне до свят своїм відвідувачам. Тому вирішили так їх привітати», - каже адміністратор Ольга Соловйова.

До акції «Привітай з Великоднем відвідувачів» долучилися 38 ЦНАПів області.

У Кам’янському декорували крашанки.

А в Межівському районі дарували відвідувачам тематичні поробки, які зробили діти.

«Ініціатором таких привітань стала ДніпроОДА. Ми запропонували керівникам ЦНАПів області привітати відвідувачів. Здебільшого вирішили дарувати листівки чи тематичні поробки, а приміщення святково прикрасити. Сьогодні мені надіслали багато фотографій. Приємно бачити здивовані обличчя відвідувачів та святково прибрані зали. Вітатимуть відвідувачів 2 дні», - розповіла заступник начальника управління департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Олена Лічманенко.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво