Опубліковано 09 листопада 2017 року, 12:30

Понад сотню листів від мешканців Дніпропетровщини вже доставили на фронт
Висловити свою вдячність та підтримку військовим можуть усі небайдужі мешканці області. Все, що потрібно, – написати листа та кинути його до поштової скриньки першого в Україні Музею АТО в Дніпрі. Звідти він обов’язково потрапить на фронт. Як повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка, нині на передову вже доставили понад сотню послань.

«Поштову скриньку встановили в першому в Україні Музеї АТО в Дніпрі наприкінці вересня. Листи-побажання нашим захисникам виймаємо звідти щотижня, передаємо їх на фронт. Переважно, пишуть діти. До послань додають малюнки», – розповіла Наталія Шуліка.

Нині до зони АТО вже доставили понад сотню листів.

Трапляються й нетипові записки.

«Не знала, що на території музею є збір пошти. Хочу щиро подякувати вам. Спасибі, що можу щодня бачити сонце та ходити на пари. Ви – герої», – це послання анонім написав просто на чеку, бо не мав під рукою паперу.

Скани листів можна прочитати тут, на офіційній сторінці проекту «Лист Солдату» у Фейсбук.


Сотні листів


Вони - солдатам


Слова вдячності


... та малюнки


Послання - з поштової скриньки Музею АТО
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux