Опубліковано
14 червня 2017
року,
11:30
Понад півтисячі браконьєрів затримали з початку квітня на Дніпропетровщині
1196
Майже 3,5 тонни риби незаконно виловили на Дніпропетровщині з початку квітня. За порушення правил риболовлі під час нересту затримали понад півтисячі браконьєрів, повідомили в департаменті екології та природних ресурсів ДніпроОДА.
«Нерест у водоймах Дніпропетровщини триває з початку квітня. За цей час «чорні рибалки» нанесли державі збитків майже на 330 тисяч гривень. Покарання для браконьєрів визначить суд», - розповіли в департаменті.
Водойми області інспектують рибоохоронний патруль, поліцейські та громадські активісти. За 2,5 місяці вони вилучили більше 1,2 тисячі одиниць заборонених знарядь лову – сіток, човнів тощо.
На водоймах області через нерест заборонено рибалити на човнах, вночі та ловити більше трьох кілограмів риби. За порушення правил риболовлі в цей період – штраф від 17 до майже 7 тисяч гривень, на злісних порушників чекає кримінальна відповідальність.
Понад півтисячі браконьєрів затримали з початку квітня на Дніпропетровщині
«Нерест у водоймах Дніпропетровщини триває з початку квітня. За цей час «чорні рибалки» нанесли державі збитків майже на 330 тисяч гривень. Покарання для браконьєрів визначить суд», - розповіли в департаменті.
Водойми області інспектують рибоохоронний патруль, поліцейські та громадські активісти. За 2,5 місяці вони вилучили більше 1,2 тисячі одиниць заборонених знарядь лову – сіток, човнів тощо.
На водоймах області через нерест заборонено рибалити на човнах, вночі та ловити більше трьох кілограмів риби. За порушення правил риболовлі в цей період – штраф від 17 до майже 7 тисяч гривень, на злісних порушників чекає кримінальна відповідальність.
Понад півтисячі браконьєрів затримали з початку квітня на Дніпропетровщині
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво