Опубліковано 14 червня 2017 року, 11:30

Понад півтисячі браконьєрів затримали з початку квітня на Дніпропетровщині
Майже 3,5 тонни риби незаконно виловили на Дніпропетровщині з початку квітня. За порушення правил риболовлі під час нересту затримали понад півтисячі браконьєрів, повідомили в департаменті екології та природних ресурсів ДніпроОДА.

«Нерест у водоймах Дніпропетровщини триває з початку квітня. За цей час «чорні рибалки» нанесли державі збитків майже на 330 тисяч гривень. Покарання для браконьєрів визначить суд», - розповіли в департаменті.

Водойми області інспектують рибоохоронний патруль, поліцейські та громадські активісти. За 2,5 місяці вони вилучили більше 1,2 тисячі одиниць заборонених знарядь лову – сіток, човнів тощо.

На водоймах області через нерест заборонено рибалити на човнах, вночі та ловити більше трьох кілограмів риби. За порушення правил риболовлі в цей період – штраф від 17 до майже 7 тисяч гривень, на злісних порушників чекає кримінальна відповідальність.


Понад півтисячі браконьєрів затримали з початку квітня на Дніпропетровщині


Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux