Опубліковано
12 січня 2016
року,
09:01
Понад 30 тисяч мешканців Дніпропетровщини звернулися до «швидкої» протягом новорічних свят
4822
З 31 грудня до 11 січня до «швидкої» звернулося понад 30 тисяч мешканців Дніпропетровщини. 7 тисяч госпіталізували. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.
Протягом новорічних свят була надана медична допомога понад чотирьом сотням людей, які отримали травми на вулиці – переломи, вивихи, забої. Більше ста мешканців області звернулися до лікарів з обмороженням.
«Цьогоріч було набагато менше, ніж зазвичай, травм від піротехніки – лише 5 випадків. Напевне, дається в знаки прохання через ситуацію на Сході не влаштовувати салютів. Натомість кількість постраждалих від алкогольної та наркотичної інтоксикації на рівні минулих років. За свята меддопомога була надана 107 таким пацієнтам», - зазначив директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.
Він додав, що за ці дні лікарі провели 11 тромболізісів. Це дозволило прямо в кареті «швидкої» врятувати життя пацієнтам, у яких був гострий інфаркт міокарда.
У новорічні свята 264 бригади швидкої допомоги працювали цілодобово.
Протягом новорічних свят була надана медична допомога понад чотирьом сотням людей, які отримали травми на вулиці – переломи, вивихи, забої. Більше ста мешканців області звернулися до лікарів з обмороженням.
«Цьогоріч було набагато менше, ніж зазвичай, травм від піротехніки – лише 5 випадків. Напевне, дається в знаки прохання через ситуацію на Сході не влаштовувати салютів. Натомість кількість постраждалих від алкогольної та наркотичної інтоксикації на рівні минулих років. За свята меддопомога була надана 107 таким пацієнтам», - зазначив директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.
Він додав, що за ці дні лікарі провели 11 тромболізісів. Це дозволило прямо в кареті «швидкої» врятувати життя пацієнтам, у яких був гострий інфаркт міокарда.
У новорічні свята 264 бригади швидкої допомоги працювали цілодобово.
Завантажуємо ще