На Нікопольщині за день – понад 30 атак. Під час однієї з них у райцентрі осколкове поранення отримав 17-річний хлопець. Він під наглядом лікарів. У Новопавлівській громаді Синельниківщини минулося без постраждалих. Туди противник скерував КАБи.

Як повідомили в обласному управлінні ДСНС, на населені пункти Нікопольщини росіяни скеровували важку артилерію, fpv-дрони та скидали снаряди з БпЛА. Дісталося райцентру, Покровській, Мирівській, Марганецькій громадам.

Загалом у районі пошкоджені 3 багатоповерхівки. В одній з них на балконі сталося займання. Понівечено приватну оселю. Руйнування є і на території комунального підприємства.

Після нічної атаки на область, у Павлограді до медиків звернувся 29-річний чоловік. Йому надали необхідну допомогу. Відновлюватися буде вдома.

За уточненою інформацією, там у 27 багатоквартирних будинках, спорткомплексі та гімназії побиті вікна. У Дніпрі пошкодження зафіксовані у більш ніж 10 висотках, 2 школах і дитсадках.


Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво