Дніпропетровська обласна державна адміністрація розробляє проєкт Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2027 року (далі – Стратегія).
Найважливішим етапом розробки є збір ідей проєктів з боку представників області (юридичних та фізичних осіб), які дозволять сформувати План заходів з реалізації Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з формування Стратегії. За результатами відбору кращі проєктні ідеї ляжуть в основу технічних завдань до Плану заходів реалізації Стратегії в 2021-2023 роках.
Запрошуємо осіб, зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, наукові заклади, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею(ї) проєкту(ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.
Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:
1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
3. Термін реалізації проєкту – не більше 3 років (2021-2023 роки).
4. Проєктна ідея стосується одного або кількох завдань Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2027 року.
5. Подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території.
6. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту (досвід реалізації подібних проєктів).
7. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається.
8. Проєктну ідею надіслати не пізніше 17 години 24 грудня 2019 року.
9. Заповнені форми надсилайте на e-mail: srr2027@adm.dp.gov.ua з приміткою «До плану заходів з реалізації Стратегії Дніпропетровської області».
Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до контактної особи від департаменту економічного розвитку облдержадміністрації – начальника управління стратегічного планування та прогнозування Сухаревської Ірини, тел. 742 84 92.