Опубліковано 05 лютого 2018 року, 09:30

Обстеження за допомогою сучасного томографу у лікарні Мечникова пройшли вже 2,5 тисячі людей – Валентин Резніченко

Обстеження за допомогою томографу у лікарні ім. Мечникова пройшли вже 2,5 тисячі людей. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, сучасний пристрій працює у медзакладі майже півроку.

«За завданням Президента України Петра Порошенка осучаснюємо лікарні – відкриваємо нові, капітально ремонтуємо вже існуючі. Закуповуємо для них сучасне медобладнання. Усе – для комфорту та якісного лікування пацієнтів Дніпропетровщини, – зазначив Валентин Резніченко. – Нині за допомогою сучасного томографу у лікарні ім. Мечникова обстежили вже 2,5 тисячі людей».

В обласній лікарні ім. Мечникова – комп’ютерний томограф Optima CT660. Він дозволяє виявляти надскладні кардіохвороби, захворювання судин головного мозку, внутрішніх органів, кінцівок, а ще – більш точно планувати операції. На томографі видно органи у 128-ми розрізах. Це вдесятеро більше, ніж на інших моделях. Сама процедура – безболісна й безпечна, результат – точний і швидкий, запевняють медики.

«Обстеження за допомогою цього томографу – дуже затребувані. Пристрій працює з ранку до ночі, – наголосив головний лікар медзакладу Сергій Риженко. – Послуги такого медобладнання – для пацієнтів, які мають направлення від лікаря».

У 2017-му для лікарень Дніпропетровщини обласним коштом придбали близько півсотні одиниць обладнання. Це інкубатори для новонароджених, апарати штучного дихання, ангіографи, томографи, серед яких – і томограф для лікарні ім. Мечникова.

Щороку поліклініка обласної лікарні ім. Мечникова приймає понад 300 тисяч пацієнтів. У стаціонарі лікуються близько 40 тисяч людей.

Завантажуємо ще