Оборонна співпраця та підтримка українців: Володимир Зеленський зустрівся з маршалком Сейму Польщі

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із маршалком Сейму Польщі Влодзімежем Чажастим.

Серед основних тем обговорення – посилення оборонної співпраці та безпеки обох держав, економічне партнерство й участь польських компаній у відновленні України.

Окремо обговорили підтримку українців, які знайшли тимчасовий прихисток у Польщі. Володимир Зеленський подякував за ухвалення закону про продовження терміну перебування українців.

Також ішлося про посилення санкційного тиску на Росію та спільні зусилля для повернення українських дітей, яких викрала й незаконно депортувала РФ.

Крім того, сторони говорили про питання історичної пам’яті України та Польщі. Глава держави наголосив, що історичні питання мають об’єднувати й посилювати народи, а лідери повинні нагадувати, що в України та Польщі більше спільних перемог, ніж трагедій.

Володимир Зеленський і Влодзімеж Чажастий також ушанували пам’ять депутатів Сейму ІІ Польської Республіки, які загинули в роки Другої світової війни, та поклали вінки до пам’ятної дошки 296 полеглим польським парламентарям.

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux