Опубліковано 21 червня 2018 року, 12:30

Новий асфальт уклали на вулиці Гагаріна у Новоселівці – Валентин Резніченко

У селі Новоселівка оновили вулицю Гагаріна. Колишня «ґрунтівка» з асфальтом – вперше в історії. Гарантія на покриття від підрядників – п’ять років. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 

«Завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом України Петром Порошенком, громади Дніпропетровщини отримали додаткові ресурси на розвиток своїх територій. В області активно ремонтуємо як траси національного значення, так і комунальні дороги. Цьогоріч на оновлення доріг всередині населених пунктів виділяємо з обласного бюджету рекордну суму – майже 1 млрд. грн.», – розповів Валентин Резніченко. 

Вулицю Гагаріна в селі Новоселівка Новолатівскої ОТГ не ремонтували ніколи – там була ґрунтова дорога. Її оновили цьогоріч коштами обласного бюджету.

«Дорога була дуже погана, ґрунтова. Її тут підсипали, рівняли, але все одно утворювались ями. Потім сказали, що будуть ремонтувати – я не дуже в те повірила. Зробили швиденько, дорога тепер прямо як в Європі», – сказала місцева мешканка Надія Джулай.  

Нове асфальтне покриття уклали за тиждень. Гарантія на ремонт – п’ять років.

«Цьогоріч обласними коштами в нашій громаді оновили вже дві дороги – крім Новоселівки, ще й у селі Червоний Ранок. Радіємо підтримці ДніпроОДА», – сказав голова Новолатівської об’єднаної громади Олександр Зубрій.

 Загалом на Дніпропетровщині за три роки відремонтували близько 500 доріг.


У Новоселівці вперше за десятки років капітально відремонтували вулицю Гагаріна

«Дорога була дуже погана, ґрунтова. Її тут підсипали, рівняли, але все одно утворювались ями», – сказала місцева мешканка Надія Джулай

Тепер на вулиці – новенький асфальт

Цьогоріч обласним коштом в нашій громаді оновили вже дві дороги – крім Новоселівки, ще й у селі Червоний Ранок», – голова Новолатівської ОТГ Олександр Зубрій

Гарантія на ремонт – п’ять років

 Загалом за три роки в області відремонтували близько 500 доріг

Завантажуємо ще