Опубліковано 21 червня 2018 року, 11:30

Дніпровський шпажист Богдан Нікішин став бронзовим призером чемпіонату Європи

Дніпровський шпажист Богдан Нікішин посів третє місце на чемпіонаті Європи, який проходив у сербському Нові-Сад. Це друга бронза в кар'єрі спортсмена на змаганнях рівня континентальної першості. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту ДніпроОДА.

Богдан Нікішин стартував в груповому раунді, вигравши чотири бої із шести. Продовжив  виступ в турі прямого вибування під 36-м номером.

Дніпровець спочатку вибив з боротьби угорця, далі обіграв росіянина, вирвав перемогу в італійця і розібрався з німцем.

Оступився наш земляк у півфіналі. Він зазнав поразки у поєдинку з дворазовим чемпіоном світу Миколою Новосьоловим з Естонії і з рахунком 9:10 став бронзовим призером.

Це вже друга бронза Нікішина на чемпіонаті Європи. Першу спортсмен здобув у 2016-му в польському Торуні.

У цьогорічному сезоні Богдан Нікішин уже не перший раз піднімається на п’єдестал пошани міжнародної арени. На його рахунку – три срібла, які він взяв на етапах Кубку світу у Берні, Хайденхаймі й Парижі, а також золото з Ванкувера.