Опубліковано
01 січня 2023
року,
19:04
Надвечір росіяни обстріляли Нікопольський район
17698
Ні в новорічну ніч, ні в перший день року не вщухає російський терор на Нікопольщині. Надвечір окупанти обстріляли дві громади району. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України в Дніпропетровській області.
Росіяни направили на Марганецьку та Мирівську громади з два десятки снарядів. Гатили з важкої артилерії.
Попередньо, минулося без постраждалих.
Наслідки обстрілу з’ясовуються.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво