Опубліковано
14 квітня 2017
року,
13:30
На Великдень 2 тисячі копів працюють цілодобово
1547
На Великдень порядок та спокій області будуть забезпечувати 2 тисячі поліцейських. Як повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА, копи переходять на посилений режим роботи вже 14 квітня – чергуватимуть цілодобово.
«Планується, що на Великдень церкви області відвідають півтора мільйона мешканців. Правоохоронці переходять на посилений режим роботи вже з 14 квітня. Порядок на Дніпропетровщині будуть підтримувати 2 тисячі поліцейських», – зазначили в управлінні.
Наряди поліцейських працюватимуть у місцях найбільшого скупчення людей, поблизу всіх церков та храмів. Таких об’єктів в області близько тисячі.
На Великдень 2 тисячі копів охоронятимуть спокій області
«Планується, що на Великдень церкви області відвідають півтора мільйона мешканців. Правоохоронці переходять на посилений режим роботи вже з 14 квітня. Порядок на Дніпропетровщині будуть підтримувати 2 тисячі поліцейських», – зазначили в управлінні.
Наряди поліцейських працюватимуть у місцях найбільшого скупчення людей, поблизу всіх церков та храмів. Таких об’єктів в області близько тисячі.
На Великдень 2 тисячі копів охоронятимуть спокій області
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво