Опубліковано 14 квітня 2017 року, 13:30

На Великдень 2 тисячі копів працюють цілодобово
На Великдень порядок та спокій області будуть забезпечувати 2 тисячі поліцейських. Як повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА, копи переходять на посилений режим роботи вже 14 квітня – чергуватимуть цілодобово.

«Планується, що на Великдень церкви області відвідають півтора мільйона мешканців. Правоохоронці переходять на посилений режим роботи вже з 14 квітня. Порядок на Дніпропетровщині будуть підтримувати 2 тисячі поліцейських», – зазначили в управлінні.

Наряди поліцейських працюватимуть у місцях найбільшого скупчення людей, поблизу всіх церков та храмів. Таких об’єктів в області близько тисячі.


На Великдень 2 тисячі копів охоронятимуть спокій області

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux