Опубліковано
31 серпня 2024
року,
09:05
На Нікопольщині внаслідок ворожої атаки постраждала жінка
20396
Цієї ночі оборонці неба збили над областю 3 шахеди. Від ударів ворожої артилерії потерпали Нікополь та Марганець. Постраждала 58-річна жінка. Вона госпіталізована в стані середньої тяжкості. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.

Пошкоджені 7 багатоповерхівок і 4 приватні будинки, господарська споруда.

Понівечені адмінбудівля, магазини, салон краси, агентство нерухомості, стоматологічний кабінет, автобусна зупинка. А ще медзаклад та ліцей. Зачепило лінії електропередач і газогін.

На ранок агресор вдарив по Нікополю, Марганецькій та Червоногригорівській громадах. Застосував БпЛА й артилерію. Наслідки уточнюються.

Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво