Опубліковано
10 січня 2017
року,
16:00
На Дніпропетровщині завершуються шкільні канікули
2279
Новорічні свята ще у розпалі. Проте школярі вже повертаються до навчання. Сьогодні шкільні канікули закінчилися для учнів 10 міст, 7 районів та 6 об’єднаних громад області. Про це повідомили у департаменті освіти та науки ДніпроОДА.
Сьогодні до навчання стали школярі із Вільногірська, Кам’янського, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Марганцю, Нікополя, Новомосковська, Першотравенська, Синельникового, Тернівки. Відчинили двері школи у Васильківському, Дніпровському, Магдалинівському, Новомосковському, Синельниківському, Софіївському та Томаківському районах. Запрацювали школи і в Апостолівській, Грушівській, Нивотрудівській, Єлізарівській, Вакулівській, Мирівській громадах.
У Петропавлівському районі 4 школи розпочали роботу сьогодні, 12 ще залишаються на канікулах.
Завтра повернуться за шкільні парти діти у Криворізькому районі, Зеленодольській та Новопокровській об’єднаних громадах.
«Через грип у цьому році зимові канікули були скореговані: у деяких школах подовжені, у деяких перенесені. Навчальні заклади самі визначать, коли йти на канікули. Єдина вимога – діти мають відпочивати не менше 30 днів на рік», - зазначають у департаменті освіти і науки ДніпроОДА.
З наступного тижня канікули завершуються для всіх школярів області, крім Слобожанської об’єднаної громади. Тут діти будуть відпочивати до 19 січня.
На Дніпропетровщині завершуються шкільні канікули
Сьогодні до навчання стали школярі із Вільногірська, Кам’янського, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Марганцю, Нікополя, Новомосковська, Першотравенська, Синельникового, Тернівки. Відчинили двері школи у Васильківському, Дніпровському, Магдалинівському, Новомосковському, Синельниківському, Софіївському та Томаківському районах. Запрацювали школи і в Апостолівській, Грушівській, Нивотрудівській, Єлізарівській, Вакулівській, Мирівській громадах.
У Петропавлівському районі 4 школи розпочали роботу сьогодні, 12 ще залишаються на канікулах.
Завтра повернуться за шкільні парти діти у Криворізькому районі, Зеленодольській та Новопокровській об’єднаних громадах.
«Через грип у цьому році зимові канікули були скореговані: у деяких школах подовжені, у деяких перенесені. Навчальні заклади самі визначать, коли йти на канікули. Єдина вимога – діти мають відпочивати не менше 30 днів на рік», - зазначають у департаменті освіти і науки ДніпроОДА.
З наступного тижня канікули завершуються для всіх школярів області, крім Слобожанської об’єднаної громади. Тут діти будуть відпочивати до 19 січня.
На Дніпропетровщині завершуються шкільні канікули
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво