Опубліковано
13 лютого 2017
року,
16:30
На Дніпропетровщині відкрилася фотовиставка найромантичніших краєвидів Дніпропетровщини (Фото)
2020
100 найромантичніших краєвидів Дніпропетровщини презентували цими вихідними в Палаці студентів у Дніпрі. Всі роботи – переможці конкурсу «Моє місто». Їх автори отримали квитки до музеїв, планетарію, театрів. Головний приз – навчання у фотошколі.
Третій рік поспіль на Дніпропетровщині проходить фотоконкурс «Це моє місто».

Цьогоріч у ньому взяли участь понад 140 авторів з майже тисячею робіт.

«На Дніпропетровщині є багато цікавих об’єктів та місць, повз які зазвичай проходимо щодня, однак не звертаємо на них уваги. Такі конкурси дозволяють подивитися на ці місця під іншим кутом, пізнати своє місто заново, - наголосила головний спеціаліст департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Юлія Бардукова. - Більше тисячі фотографій надійшло на участь у конкурсі «Це моє місто». За першість змагалися понад 140 фотографів. Переважають роботи молодих авторів до 35 років».

На знімках фотографів їхні улюблені місця. Це і всім відомі пам’ятки міст Дніпропетровщини, і практично невідомі об’єкти.

Відкрив для себе краєвиди Дніпропетровщини Артем Зеленюк. 2 роки тому він разом з родиною переїхав до Дніпра з Донбасу.

«Дніпро мені подобається. Люблю фотографувати центр та околиці міста. В основному – це пейзажі та міські замальовки. На виставці представлені 4 мої роботи. Це стимул для подальшого розвитку», - зазначає учасник фотовиставки Артем Зеленюк.

Підтримати конкурсанта прийшли дружина та син. Розповідають, що Артем вирішив взяти участь в конкурсі спонтанно. За кілька хвилин до завершення прийому заявок направив свої роботи. «Артем обрав 4 фотографії та відправив. Всі вони сьогодні представлені на виставці. Ці фото про красу індустріального міста. Виставка дуже подобається, бо тут є цікаві місця зі всієї Дніпропетровщини. Вона розповідає про те, куди можна вирушити в подорож», - поділилася дружина Артема Тамара Зеленюк.

Нагороди отримали всі учасники виставки.

Їхні роботи найкращі з понад тисячі. Сергій Мордань та його робота «Дніпро» зайняли 3 місце. Друге місце здобув Сергій Горинов з фотографією «Човникова станція. Кривий Ріг».

Першість – у Ростислава Сергійчука та фотографії «95 квартал. Кривий Ріг». Він отримав сертифікат на навчання в фотошколі.

100 найкращих знімків можна побачити в Палаці студентів до 11 березня.
Третій рік поспіль на Дніпропетровщині проходить фотоконкурс «Це моє місто».

Цьогоріч у ньому взяли участь понад 140 авторів з майже тисячею робіт.

«На Дніпропетровщині є багато цікавих об’єктів та місць, повз які зазвичай проходимо щодня, однак не звертаємо на них уваги. Такі конкурси дозволяють подивитися на ці місця під іншим кутом, пізнати своє місто заново, - наголосила головний спеціаліст департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Юлія Бардукова. - Більше тисячі фотографій надійшло на участь у конкурсі «Це моє місто». За першість змагалися понад 140 фотографів. Переважають роботи молодих авторів до 35 років».

На знімках фотографів їхні улюблені місця. Це і всім відомі пам’ятки міст Дніпропетровщини, і практично невідомі об’єкти.

Відкрив для себе краєвиди Дніпропетровщини Артем Зеленюк. 2 роки тому він разом з родиною переїхав до Дніпра з Донбасу.

«Дніпро мені подобається. Люблю фотографувати центр та околиці міста. В основному – це пейзажі та міські замальовки. На виставці представлені 4 мої роботи. Це стимул для подальшого розвитку», - зазначає учасник фотовиставки Артем Зеленюк.

Підтримати конкурсанта прийшли дружина та син. Розповідають, що Артем вирішив взяти участь в конкурсі спонтанно. За кілька хвилин до завершення прийому заявок направив свої роботи. «Артем обрав 4 фотографії та відправив. Всі вони сьогодні представлені на виставці. Ці фото про красу індустріального міста. Виставка дуже подобається, бо тут є цікаві місця зі всієї Дніпропетровщини. Вона розповідає про те, куди можна вирушити в подорож», - поділилася дружина Артема Тамара Зеленюк.

Нагороди отримали всі учасники виставки.

Їхні роботи найкращі з понад тисячі. Сергій Мордань та його робота «Дніпро» зайняли 3 місце. Друге місце здобув Сергій Горинов з фотографією «Човникова станція. Кривий Ріг».

Першість – у Ростислава Сергійчука та фотографії «95 квартал. Кривий Ріг». Він отримав сертифікат на навчання в фотошколі.

100 найкращих знімків можна побачити в Палаці студентів до 11 березня.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво