Опубліковано
12 січня 2016
року,
14:30
На Дніпропетровщині переселенцям допомагають сплачувати за комунальні послуги
4817
На Дніпропетровщині переселенцям допомагають сплачувати за комунальні послуги. Державні компенсації отримують усі, хто цього потребує, незалежно від того, винаймає людина житло чи мешкає у модульному містечку. Про це під час прес-конференції повідомив заступник директору департаменту соцзахисту ОДА Юрій Петренко.
«Сплачувати за комунальні послуги переселенцям допомагає держава. Щомісяця непрацездатним компенсують 884 грн., працездатним – 442 грн. У 2015-му таку допомогу в області отримали 56 тисяч переселенців», – розповів Юрій Петренко.
Він додав, що на компенсацію мають право усі діти, пенсіонери, інваліди та інші пільговики, а також працюючі переселенці. «Допомогу не отримують лише ті, хто може працювати, та не робить цього», – зазначив Юрій Петренко.
Щоб отримувати її, треба встати на облік в управлінні соцзахисту за місцем проживання. Зараз в області зареєстровано більше 76 тисяч переселенців зі Сходу.
21,6 тисячі переселенців прихистили у гуртожитках, готелях та санаторіях Дніпропетровщини. Ще 1,3 тисячі людей оселилися у модульних містечках, решта – знайшли житло самостійно
Загалом з початку АТО Дніпропетровщина прийняла близько 100 тисяч вимушених переселенців.
«Сплачувати за комунальні послуги переселенцям допомагає держава. Щомісяця непрацездатним компенсують 884 грн., працездатним – 442 грн. У 2015-му таку допомогу в області отримали 56 тисяч переселенців», – розповів Юрій Петренко.
Він додав, що на компенсацію мають право усі діти, пенсіонери, інваліди та інші пільговики, а також працюючі переселенці. «Допомогу не отримують лише ті, хто може працювати, та не робить цього», – зазначив Юрій Петренко.
Щоб отримувати її, треба встати на облік в управлінні соцзахисту за місцем проживання. Зараз в області зареєстровано більше 76 тисяч переселенців зі Сходу.
21,6 тисячі переселенців прихистили у гуртожитках, готелях та санаторіях Дніпропетровщини. Ще 1,3 тисячі людей оселилися у модульних містечках, решта – знайшли житло самостійно
Загалом з початку АТО Дніпропетровщина прийняла близько 100 тисяч вимушених переселенців.
Завантажуємо ще