Опубліковано
12 січня 2016
року,
15:02
Культурна адаптація: переселенців долучатимуть до історичних здобутків Дніпропетровщини
4816
Екскурсії регіоном, кулінарні майстер-класи, етнографічні та народознавчі цікавинки. Переселенців познайомлять з духовною спадщиною Дніпропетровщини. На це спрямований проект Центру міжнародного грантрайтингу при ОДА. Про це повідомив радник голови облдержадміністрації Віталій Литвин.
В основі проекту – технологія этнодайвингу. Її особливість у тому, що екскурсії та розповіді про культуру й історію Дніпропетровщини будуть супроводжуватися тематичними майстер-класами. Переселенці побувають на старовинних садибах, власноруч готуватимуть страви наших пращурів, доторкнуться крізь віки до самобутності побуту січових козаків, зі ставу ловитимуть рибу та куштуватимуть з неї юшку. Усе це безкоштовно.
«На Дніпропетровщині – майже 80 тис. переселенців. Область стала для них другим домом. Всебічна підтримка людей зі сходу – така позиція очільника регіону Валентина Резніченка. Адаптуватися на новому місці переселенцям допоможе черговий проект Центру грантрайтингу. Він стартує наприкінці зими. Головний посил проекту – «Переселенці – не гості, вони – вдома», – підкреслив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.
Соціальна адаптація переселенців – це вже другий проект Центру грантрайтингу. Перший – «Дні кар’єри» – був втілений у життя наприкінці 2015 року в Павлограді, Нікополі, Дніпродзержинську та Кривому Розі. Переселенців учили правильно складати резюме, проходити співбесіду, заповнювати документи та будувати ефективний бізнес.
Адреса Центру: Дніпропетровськ, пр. Кірова,1, тел.: (056) 742-70-73.
В основі проекту – технологія этнодайвингу. Її особливість у тому, що екскурсії та розповіді про культуру й історію Дніпропетровщини будуть супроводжуватися тематичними майстер-класами. Переселенці побувають на старовинних садибах, власноруч готуватимуть страви наших пращурів, доторкнуться крізь віки до самобутності побуту січових козаків, зі ставу ловитимуть рибу та куштуватимуть з неї юшку. Усе це безкоштовно.
«На Дніпропетровщині – майже 80 тис. переселенців. Область стала для них другим домом. Всебічна підтримка людей зі сходу – така позиція очільника регіону Валентина Резніченка. Адаптуватися на новому місці переселенцям допоможе черговий проект Центру грантрайтингу. Він стартує наприкінці зими. Головний посил проекту – «Переселенці – не гості, вони – вдома», – підкреслив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.
Соціальна адаптація переселенців – це вже другий проект Центру грантрайтингу. Перший – «Дні кар’єри» – був втілений у життя наприкінці 2015 року в Павлограді, Нікополі, Дніпродзержинську та Кривому Розі. Переселенців учили правильно складати резюме, проходити співбесіду, заповнювати документи та будувати ефективний бізнес.
Адреса Центру: Дніпропетровськ, пр. Кірова,1, тел.: (056) 742-70-73.
Завантажуємо ще