Опубліковано
13 грудня 2017
року,
13:30
На Дніпропетровщині обирають перевізників на понад 70 маршрутів
84
На Дніпропетровщині обирають автопідприємства, які обслуговуватимуть 73 міжміські та приміські маршрути. У ДніпроОДА пройшов перший етап конкурсу – обласна комісія відкрила конверти з документами перевізників-учасників. Про це повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Володимир Верхотурцев.
«На конкурс перевізники подали 90 заявок. Хто саме буде працювати на 73 маршрутах області, визначає обласна комісія. У складі – 32 людини. Половина - представники ДніпроОДА, решта – громадські активісти», - розповів Володимир Верхотурцев.
На першому етапі конкурсу обласна комісія у прямому ефірі розкрила так звані «пакети №1». У них – документи від перевізників. Протягом кількох тижнів їх перевірятимуть на достовірність. Переглянуть довідки і в поліції та фіскальній службі. Також члени комісії відвідають автопідприємства, які беруть участь в конкурсі.
«Будемо перевіряти, як працює підприємство, чи виконує воно вимоги законодавства, чи проходить кожен водій перед виїздом на маршрут медика та механіка», - зазначив представник ГО «Платформа Громадський контроль» Іван Васючков.
«Вимога – безпека перевезень. Транспорт має бути технічно-справним», - наголосив голова правління ГО «Безпека транспортних систем» Тимур Швець.
Підсумки конкурсу підіб’ють 29 грудня. З обраними перевізниками укладуть 5-річний контракт.
Перевізники подали 90 заявок на конкурс

Хто переможе в конкурсі - визначає обласна комісія

Вже пройшов перший етап - у ДніпроОДА відкрили конверти з документами

Перевірили, чи всі необхідні довідки в наявності

Тепер комісія виїжджатиме на автопідприємства
«На конкурс перевізники подали 90 заявок. Хто саме буде працювати на 73 маршрутах області, визначає обласна комісія. У складі – 32 людини. Половина - представники ДніпроОДА, решта – громадські активісти», - розповів Володимир Верхотурцев.
На першому етапі конкурсу обласна комісія у прямому ефірі розкрила так звані «пакети №1». У них – документи від перевізників. Протягом кількох тижнів їх перевірятимуть на достовірність. Переглянуть довідки і в поліції та фіскальній службі. Також члени комісії відвідають автопідприємства, які беруть участь в конкурсі.
«Будемо перевіряти, як працює підприємство, чи виконує воно вимоги законодавства, чи проходить кожен водій перед виїздом на маршрут медика та механіка», - зазначив представник ГО «Платформа Громадський контроль» Іван Васючков.
«Вимога – безпека перевезень. Транспорт має бути технічно-справним», - наголосив голова правління ГО «Безпека транспортних систем» Тимур Швець.
Підсумки конкурсу підіб’ють 29 грудня. З обраними перевізниками укладуть 5-річний контракт.
Перевізники подали 90 заявок на конкурс

Хто переможе в конкурсі - визначає обласна комісія

Вже пройшов перший етап - у ДніпроОДА відкрили конверти з документами

Перевірили, чи всі необхідні довідки в наявності

Тепер комісія виїжджатиме на автопідприємства
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво