Опубліковано
05 квітня 2017
року,
18:30
На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА встановили першу стелу з іменами загиблих бійців
1618
На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА встановили першу стелу з фотокартками та іменами загиблих в АТО мешканців Дніпропетровщини. Розшукати світлини було нелегким завданням. Допомагали у цьому родичі, друзі та побратими загиблих. Всього встановлять 15 стел із майже 500 знімками.
Близько 100 макетів та жваві обговорення – так створювалися стели із світлинами загиблих захисників країни. Першу із 15-ти сьогодні встановили на Алеї пам’яті. На стелі – фотографії бійців, їхні прізвища та емблеми військових частин, де служили хлопці. Загалом на Алеї буде близько 500 світлин мешканців Дніпропетровщини, які загинули під час Революції Гідності та війни на сході.
«Із усіх макетів обрали той, який найбільше вподобали родичі та друзі загиблих. Врахувати їхні побажання – головне завдання. Ця алея - наша пам’ять та історія. Вона має передавати енергетику героїзму та волі до перемоги. Сюди приходитимуть як українці, так і іноземці. Хочемо, щоб всі розуміли, якою ціною здобувається незалежність», - розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.
Окрім світлин на стелах - фраза «Герої не вмирають» п`ятьма мовами: українською, англійською, німецькою, французькою та на івриті.
Вночі стели будуть підсвічуватися. Сучасну підсвітку зараз випробовують.
Щодня встановлюватимуть по одній стелі. Урочисте відкриття Алеї пам’яті заплановане на середину травня.
На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА встановили першу стелу з іменами загиблих військових.

На стелах фотографії, прізвища та емблеми військових частин, де служили бійці.

Всього планують встановити 15 стел.

Окрім фото на стелах напис «Герої не вмирають». Він буде п`ятьма мовами.

Щодня встановлюватимуть по одній стелі.

Такий вигляд вони матимуть у нічний час.

Урочисте відкриття заплановане на середину травня.
Близько 100 макетів та жваві обговорення – так створювалися стели із світлинами загиблих захисників країни. Першу із 15-ти сьогодні встановили на Алеї пам’яті. На стелі – фотографії бійців, їхні прізвища та емблеми військових частин, де служили хлопці. Загалом на Алеї буде близько 500 світлин мешканців Дніпропетровщини, які загинули під час Революції Гідності та війни на сході.
«Із усіх макетів обрали той, який найбільше вподобали родичі та друзі загиблих. Врахувати їхні побажання – головне завдання. Ця алея - наша пам’ять та історія. Вона має передавати енергетику героїзму та волі до перемоги. Сюди приходитимуть як українці, так і іноземці. Хочемо, щоб всі розуміли, якою ціною здобувається незалежність», - розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.
Окрім світлин на стелах - фраза «Герої не вмирають» п`ятьма мовами: українською, англійською, німецькою, французькою та на івриті.
Вночі стели будуть підсвічуватися. Сучасну підсвітку зараз випробовують.
Щодня встановлюватимуть по одній стелі. Урочисте відкриття Алеї пам’яті заплановане на середину травня.
На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА встановили першу стелу з іменами загиблих військових.

На стелах фотографії, прізвища та емблеми військових частин, де служили бійці.

Всього планують встановити 15 стел.

Окрім фото на стелах напис «Герої не вмирають». Він буде п`ятьма мовами.

Щодня встановлюватимуть по одній стелі.

Такий вигляд вони матимуть у нічний час.

Урочисте відкриття заплановане на середину травня.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво