Опубліковано 21 вересня 2016 року, 15:30

Мешканці Дніпропетровщини відмовляться від пересування на власних автомобілях
Відмовитися від поїздки на власній машині та пересісти на велосипед або пройтися пішки. Мешканців Дніпропетровщини закликають долучитися до Всесвітнього дня без автомобілів. Акція допоможе скоротити шкідливі викиди в атмосферу та зекономити енергію, повідомили в департаменті ЖКГ та будівництва ОДА.

Всесвітній день без автомобілів проходитиме 22 вересня. Долучитися до нього просто. Потрібно на одну добу відмовитися від пересування власним автомобілем або мотоциклом. Як альтернативу пропонують велосипед, піші прогулянки та громадський транспорт.

Мета акції – скоротити шкідливі викиди в атмосферу, долучитися до екологічного способу життя та зекономити енергію.

Масово проводити День без автомобілів почали в Англії ще в 1997 році. За рік приєдналася Франція. Тоді до акції долучилися близько двох десятків міст. Вже 2001 року до руху приєдналися більше тисячі міст в 35 країнах світу.



Мешканці Дніпропетровщини відмовляться від пересування на власних автомобілях
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux