Опубліковано
19 жовтня 2017
року,
12:30
Майже 15 мільярдів гривень заробила Дніпропетровщина цьогоріч – Валентин Резніченко
470
Майже 15 мільярдів гривень надійшло до бюджету Дніпропетровщини за дев'ять місяців цього року. Це на 10% більше запланованого, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
“За дев’ять місяців цього року Дніпропетровщина перевиконала бюджет майже на 1,4 мільярда гривень. Це – завдяки децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко. Позапланові кошти підуть на будівництво та ремонт соціального житла, садочків, лікарень”, – зазначив Валентин Резніченко.
Перевиконання плану по містах – понад 834 мільйонів гривень. Їм загалом вдалося заробити майже 9,7 мільярдів гривень.
На 103 мільйони гривень більше надійшло до бюджетів районів – 1,3 мільярди.
Бюджети об’єднаних територіальних громад поповнилися на 840 мільйонів гривень – на 67,8 мільйонів більше запланованого.
Перевиконанню бюджетних планів сприяли підвищення рівня оплати праці, заходи з легалізації робочих місць, прозорі розрахунки за землю.
“За дев’ять місяців цього року Дніпропетровщина перевиконала бюджет майже на 1,4 мільярда гривень. Це – завдяки децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко. Позапланові кошти підуть на будівництво та ремонт соціального житла, садочків, лікарень”, – зазначив Валентин Резніченко.
Перевиконання плану по містах – понад 834 мільйонів гривень. Їм загалом вдалося заробити майже 9,7 мільярдів гривень.
На 103 мільйони гривень більше надійшло до бюджетів районів – 1,3 мільярди.
Бюджети об’єднаних територіальних громад поповнилися на 840 мільйонів гривень – на 67,8 мільйонів більше запланованого.
Перевиконанню бюджетних планів сприяли підвищення рівня оплати праці, заходи з легалізації робочих місць, прозорі розрахунки за землю.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво