Євген на псевдо «Дід» у військах НГУ з 2020 року. Спочатку був призваний на строкову військову службу, потім підписав контракт і наразі виконує службово-бойові завдання у лавах 3 бригади оперативного призначення «Спартан».
Повномасштабне вторгнення зустрів вдома, так як на той час знаходився у відпустці після ротації з зони ООС. Євген був змушений дуже швидко повертатися до місця несення служби - у місто Харків.
З 24 лютого гвардієць брав участь у бойових зіткненнях у найгарячіших точках Харківщини. Також виконував службово-бойові завдання у Донецькій області.
«Якщо давати оцінку підрозділам противника, то найнижча - це у росгвардії. Там мало організованості, нуль підготовки, не розуміють такі примітивні прийоми, як підходи до противника, маскування. Вони просто двома відділеннями йшли посеред поля в чорній формі влітку, тобто їх бачиш за три кілометри і можеш спокійно піти в бій», – зазначає «Дід».
Як каже Євген, військова служба для нього – це обов’язок, як громадянина, як військовослужбовця, оскільки він давав присягу українському народові:
«Я вважаю кожен, хто взяв у руки зброю, розуміє навіщо він її взяв. У першу чергу ми захищаємо наших близьких, наші родини, наших жінок, дітей, друзів, батьків. Лише ти і твоя зброя стоїть між ними і ворогом».