Опубліковано 24 лютого 2020 року, 11:32

Легкоатлетка із Дніпра Ярослава Магучіх виборола «золото» на зимовому чемпіонаті України

Дніпровська спортсменка Ярослава Магучіх здобула перемогу на зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики. Змагання проходили у Сумах. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

«Ярослава – найкраща стрибунка світу серед юніорок. Наша надія та гордість. Незважаючи на свій вік, вона вже стрибає на рівні з дорослими, – зазначили в управлінні. – На зимовому чемпіонаті України юній спортсменці підкорилася висота в 2,01 м».

Загалом Дніпропетровщина у командному заліку посіла I місце серед молоді та III серед дорослих.

У змаганнях взяли участь 513 атлетів з 24 регіонів України, Киргизстану та Туреччини. Виборювати нагороди традиційно приїхали найсильніші спортсмени. Всього на чемпіонаті розіграли 31 комплект медалей.