Опубліковано 19 жовтня 2015 року, 10:07

Кращих студентів Дніпропетровщини відзначать президентськими стипендіями
Понад 40 студентів Дніпропетровщини отримуватимуть стипендії Президента України. Усі вони відмінники, переможці різноманітних конкурсів, повідомляють у департаменті освіти і науки ОДА.

Щомісяця студенти технікумів та коледжів матимуть по тисячі гривень. Відмінники університетів та академій – на 200 гривень більше.

«Щоб отримувати стипендію Президента треба відмінно навчатися, бути активним учасником конкурсів, перемагати, мати наукові роботи. Така грошова допомога призначається щосеместра», – сказала начальник управління департаменту освіти і науки ОДА Ірина Шумік.

Цьогоріч найбільше стипендіатів у Дніпропетровську – 27. На другому місці Кривий Ріг – 9. Третю сходинку посідає Дніпродзержинськ – 4. Четвертим є Новомосковськ – 1.

Серед відмінників навчання 29 студентів – з вищих навчальних закладів та 12 – учні коледжів і технікумів.
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux