Опубліковано
10 грудня 2015
року,
17:30
Кращі спеціалісти лікарні ім. Мечникова влаштували для бійців АТО ретельне обстеження
4964
Три десятки бійців АТО, які після отриманих на сході України травм залишилися інвалідами, пройшли огляд у лікарні ім. Мечникова. На прийом запросили кращих професорів та медичних спеціалістів. Таким чином прагнули визначитися з подальшою реабілітацією хлопців, щоб повернути їх до повноцінного життя. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.
Серед тих, хто прийшов на ретельне обстеження, військовий другого окремого танкового батальйону Богдан. Після отриманого в АТО поранення боєць лікувався в дніпропетровському госпіталі.
«У мене був відкритий перелом носа зі зміщенням, гематома голови, - розповів Богдан. - Зараз потрібно зробити томографію».
Томографія, електрокардіографія, УЗД, аналіз крові, а ще консультації кращих професорів у різних медичних напрямках. У лікарні Мечникова хлопцям влаштували ретельний огляд.
«Тут лікарі всіх спеціальностей: лор, хірург, травматолог, кардіолог. Прийшли і лікарі психіатри і психотерапевти. Це саме ті, хто потрібен хлопцям, щоб відновитися, - зазначив головний лікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко. – Після виписки з лікарні ми не забуваємо про наших героїв, адже вони ще потребують реабілітації. Щоб допомогти бійцям повернутися до повноцінного життя, мають бути задіяні найкраще обладнання та фахівці. Така позиція очільника області Валентина Резніченка, і такого принципу ми дотримуємося в щоденній роботі».
Сергій Риженко обіцяє: на цьому медики не зупиняться. Такі прийоми стануть в лікарні традиційними.
Сергій Риженко: "Після виписки з лікарні ми не забуваємо про наших героїв,
адже вони ще потребують реабілітації".

...та провели дослідження.

Загалом лікарі обстежили три десятки бійців.

Бійцям зробили аналізи,...

Військових консультували кращі спеціалісти медзакладу.
Серед тих, хто прийшов на ретельне обстеження, військовий другого окремого танкового батальйону Богдан. Після отриманого в АТО поранення боєць лікувався в дніпропетровському госпіталі.
«У мене був відкритий перелом носа зі зміщенням, гематома голови, - розповів Богдан. - Зараз потрібно зробити томографію».
Томографія, електрокардіографія, УЗД, аналіз крові, а ще консультації кращих професорів у різних медичних напрямках. У лікарні Мечникова хлопцям влаштували ретельний огляд.
«Тут лікарі всіх спеціальностей: лор, хірург, травматолог, кардіолог. Прийшли і лікарі психіатри і психотерапевти. Це саме ті, хто потрібен хлопцям, щоб відновитися, - зазначив головний лікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко. – Після виписки з лікарні ми не забуваємо про наших героїв, адже вони ще потребують реабілітації. Щоб допомогти бійцям повернутися до повноцінного життя, мають бути задіяні найкраще обладнання та фахівці. Така позиція очільника області Валентина Резніченка, і такого принципу ми дотримуємося в щоденній роботі».
Сергій Риженко обіцяє: на цьому медики не зупиняться. Такі прийоми стануть в лікарні традиційними.
Сергій Риженко: "Після виписки з лікарні ми не забуваємо про наших героїв,
адже вони ще потребують реабілітації".

...та провели дослідження.

Загалом лікарі обстежили три десятки бійців.

Бійцям зробили аналізи,...

Військових консультували кращі спеціалісти медзакладу.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво